Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Narkotyki i wagę miał w plecaku. Odpowie za to w recydywie.

  • Wydanie nr 266/2021
  • 3 grudnia 2020, 14:02
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Narkotyki i wagę miał w plecaku. Odpowie za to w recydywie. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze sprawdzili narkotestem zabezpieczoną substancję i potwierdzili, że mężczyzna miał marihuanę. Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany 30-latek był już wcześniej zatrzymywany przez policjantów i w tym czasie również miał narkotyki. We wtorek śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Za ten czyn będzie on odpowiadał w warunkach recydywy, za co grozi do 4,5 roku pozbawienia wolności.

 

W poniedziałek, 30 listopada br. o godzinie 0.30 policjanci podczas patrolu jednej z ulic w Tczewie zauważyli mężczyznę, którego zachowanie zwróciło ich uwagę. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może mieć zakazane środki i postanowili go wylegitymować. W trakcie policyjnych czynności stróże prawa potwierdzili swoje przypuszczenia i znaleźli w plecaku 30-latka zakazane środki. Funkcjonariusze zabezpieczone substancje wstępnie zbadali narkotestem, który wykazał, że była to marihuana. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz pieniądze, które miał mieszkaniec Tczewa. Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, którego doprowadzili do policyjnego aresztu. Okazało się, że zatrzymany mieszkaniec Tczewa był już zatrzymywany przez policjantów i w tym czasie również miał zakazane środki.

 

 

 

 

We wtorek, 1 grudnia br. śledczy przedstawili 30-latkowi zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Z uwagi na wcześniej popełnione takie przestępstwo oraz odbywanie wyroku pozbawienia wolności, zarzuty te mężczyzna usłyszał w recydywie. Za to przestępstwo w warunkach recydywy grozi kara do 4,5 roku pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.