Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Żeromskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Żeromskiego w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Kierowco, miej się na baczności. Otaczająca nas rzeczywistość może nas dopaść w najmniej odpowiednim momencie. Nikt nie jest zwolniony z przestrzegania zasad ruchu drogowego. Nawet pojazdy uprzywilejowane tylko w wyjątkowych sytuacjach mogą do nich nie zastosować się. W świecie wszechogarniającej nas techniki nie wiemy nawet, kiedy zostajemy „bohaterami” cyklu pt. Mistrzowie (nie tylko) parkowania.

 

W krótkim czasie dostaliśmy zdjęcie kolejnego kierowcy, który w nieumiejętny sposób zaparkował swój pojazd na parkingu przed jednym z marketów przy ulicy Żeromskiego.

- „Tak zaparkowany. Pani kierowca poszła na zakupy” - napisał mieszkaniec naszego miasta.

To zrozumiałe, że pani chciała zrobić zakupy. Jednak samochód mogła zaparkować na właściwym i do tego przeznaczonym miejscu.

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ha ha ha.
Ha ha ha. 19.10.2020, 10:48
To jest fotka jednej ze skodzin tych "złotówek" często stojących na parkingu przed Kauflandem lub przy Tesco na Południu.