Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na osiedlu Południe w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na osiedlu Południe w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Co jakiś czas zamieszczamy zdjęcia od naszych widzów, którzy rejestrują kierowców, którzy niekoniecznie prawidłowo parkują swoje pojazdy na parkingach lub niedostatecznie dobrze podchodzą do tematu prawidłowego parkowania. Tym razem przypadek z malborskiego osiedla Południe.

 

- „Załączone zdjęcie idealnie kwalifikuje się do mistrza parkowania w Malborku. Najmniejszy pojazd wśród 80 aut na osiedlu Południe, a jednak nie mieści się...” - napisał nasz widz.

Czytając ten komentarz przychodzi mi na myśl piosenka, którą śpiewała kiedyś Arka Noego - taki duży, taki mały może zmieścić się...

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Czeslaff
Czeslaff 13.10.2020, 10:02
Nie wierzę...