Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wracamy do sprawy. Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku.

Wracamy do sprawy. Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl/SM Malbork
Temat złego, niewłaściwego czy niepoprawnego parkowania wraca jak bumerang. Nie zawsze jest ono wynikiem naszego pośpiechu czy brakiem umiejętności. Czasami tak po prostu jest, że kierowca nic sobie nie robi z faktu prawidłowego zaparkowania pojazdu.

 

Ostatni artykuł dotyczący „Mistrza (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku” wywołał lawinę komentarzy, w których doczytać się można było, że zachowanie kierowcy Peugeota nie jest zjawiskiem incydentalnym. W związku z tym jeden z mieszkańców osiedla nie wytrzymał i zgłosił sprawę do Straży Miejskiej, jednak w odpowiedzi usłyszał, że nie będzie interwencji, ponieważ nie ma wolnego patrolu.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Straży Miejskiej w Malborku. W odpowiedzi, która przesłał nam Tomasz Kosatka czytamy, że „funkcjonariusze SM kontrolowali opisywane w artykule miejsce i pojazd. Jednakże podczas kontroli wskazany  pojazd zaparkowany był prawidłowo. W załączeniu przesyłam zdjęcie. Odnośnie faktu  zgłaszania interwencji, mogło mieć miejsce takie zdarzenie,  że akurat patrol był zajęty innymi czynnościami. To dyżurny przyjmujący zgłoszenie ocenia i decyduje, która  interwencja wymaga podjęcia natychmiastowych działań, a która może „poczekać”.  Sprawy związane z  zagrożeniem życia i zdrowia, np. pogryzienie zawsze będą załatwiane w pierwszej kolejności”. 
 

Porównując jednak zdjęcia, odnosi się wrażenie, że patrzymy na dwa różne samochody.

 

 

Zdjęcie po lewej stronie jest od naszego widza, zdjęcie po prawej stronie od Straży Miejskiej w Malborku. 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
xs
xs 09.09.2020, 13:06
Tacy "mistrzowie" nic sobie nie robią z policji i straży miejskiej. Na osiedlu przy ul. Słowackiego straż miejska i policja nie raz interweniowała, zakładała blokady itd Cebula jednak zostanie cebulą i dalej parkuje przed wejściem do klatek schodowych utrudniając wyjazd prawidłowo zaparkowanym pojazdom i blokując przejazd śmieciarkom czy pogotowiu.