Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Włamywał się do sklepów i mieszkania.

  • Wydanie nr 266/2021
  • 3 września 2020, 15:06
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Włamywał się do sklepów i mieszkania. fot. KPP Malbork
Kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania i kradzieże. Jak ustalili funkcjonariusze, 24-latek włamał się do dwóch sklepów i jednego z mieszkań na terenie Malborka, kradnąc stamtąd sprzęt i pieniądze o łącznej wartości ponad 8 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i prokuratora, stosując wobec zatrzymanego 3-miesięczny areszt. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

Zatrzymanie 24-letniego mężczyzny podejrzanego o liczne kradzieże i włamania to efekt działań kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Od połowy sierpnia br. policjanci otrzymywali zgłoszenia o włamaniach i kradzieżach do dwóch sklepów i mieszkania na terenie miasta. Łupem włamywacza padły m. in. specjalistyczny sprzęt medyczny, dokumenty i pieniądze. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 8 tys. zł. Nad sprawą cały czas pracowali malborscy kryminalni, którzy poprzez pracę operacyjną ustalili, że za te przestępstwa odpowiada 24-letni mieszkaniec Malborka.

 

 

 

 

We wtorek, 1 września br. funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Wczoraj zatrzymany usłyszał 3 zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Teraz policjanci pracują nad odzyskaniem utraconego mienia. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Za te przestępstwa 24-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.