Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

REKS prosi o pomoc – zaadoptuj półroczną Sonię.

REKS prosi o pomoc – zaadoptuj półroczną Sonię. fot. REKS
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS poszukuje chętnej osoby, która przygarnie i pokocha półroczną psinkę o imieniu Sonia.

 

Kilka dni temu Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS odebrało z interwencji w Nowym Dworze Gdańskim półroczną suczkę o imieniu Sonia, która przebywała sama całe dnie i noce zamknięta w mieszkaniu bez jedzenia oraz wody. Na dwór wychodziła sporadycznie. Ze zgłoszeń, jakie otrzymywał REKS wynika, że była również bita po powrocie właściciela do domu. Warunki, w jakich przebywała były trudne. Sonia urodziła się w lutym 2020 r. Jest młodziutką, przepiękną sunią, prawdopodobnie w typie posokowca. Mimo tego, co przeszła, jest radosnym psim dzieckiem. REKS szuka dla psinki odpowiedzialnego i cierpliwego domu, ponieważ - jak dotąd - wszystkie potrzeby załatwiała w domu i trzeba będzie ją nauczyć wszystkiego od podstaw. Poszukiwany jest dom, w którym jego domownicy poświęcą jej czas, ponieważ po tak długim zamknięciu może mieć lęk separacyjny. Sonia kocha dzieci, wciąż chce być przy człowieku, nie przejawia żadnej agresji i jest szaloną dziewczynką.

 

 

 

 

Kto podaruje jej dom? Chętnych malborski REKS prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 666 386 567 lub reks-malbork@wp.pl lub kontakt przez FB.

 

 

 


 

Informacja i zdjęcia: REKS

REKS
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.