Wydanie nr 273/2022, Piątek 30.09.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Za ile rower wodny w Malborku?

Za nami już połowa wakacji. Pogoda jaka jest, każdy widzi na załączonym obrazku. Jednego dnia jest gorąco i szukamy jakiegokolwiek ochłodzenia, innym razem chronimy się przed deszczem pod parasolami. Mimo zmiennej pogody, wakacje w mieście również mogą być niezapomniane. Przekonajcie się sami, że nie trzeba dużych nakładów finansowych, by dobrze bawić się na własnym podwórku. Wystarczy dobra organizacja, doborowe towarzystwo i mnóstwo dobrego humoru, by każdy letni dzień był godny zapamiętania. Wszak „cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie”.

 

Kąpielisko Miejskie nad rzeką Nogat w Malborku w sezonie wakacyjnym 2020 czynne jest codziennie od 27 czerwca br. do 23 sierpnia br. w godzinach 10 – 18. Prócz wyznaczonej strefy do kąpieli i odpoczynku, można również korzystać z boiska do piłki plażowej oraz odpłatnie ze sprzętu sportowego. Wypożyczalnia sprzętu pływającego czynna jest w godzinach 10 – 17 i mogą z niej korzystać wyłącznie osoby, które ukończyły 14 lat i udokumentują wiek wypożyczającemu. Zarówno użytkownicy, jak i pasażerowie sprzętu pływającego wyposażeni są dodatkowo w kamizelkę asekuracyjna lub ratunkową.

 

 

 

 

Zatem nie czekajcie na zaproszenie, tylko pakujcie plecak i przekonajcie się sami, że wakacje w mieście również mogą być udane.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wodne


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.