Wydanie nr 200/2024, Czwartek 18.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Robert, Erwin, Uniesław, Matern, Arnold, Wespazjan, Teodozja, Szymon, Arnolf, Arnulf, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W sobotę na Nogacie SUP Maraton Malbork.

W sobotę na Nogacie SUP Maraton Malbork. fot. zdjęcie poglądowe
Na kąpielisku miejskim w Malborku odbędzie się sześciogodzinny maraton w pływaniu na deskach SUP. Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia sportowego jest Malborskie Stowarzyszenie Sportowe „LENA”.

W sobotę, 15 czerwca odbędzie się II SUP Maraton na kąpielisku miejskim w Malborku. Impreza ma charakter sześciogodzinnego maratonu po pętli 2000 m. Jak informują organizatorzy, jego celem jest pokonanie jak największej liczby pętli (kilometrów) w czasie 6. godzin.

Początek wydarzenia o godz. 9:00.

Biuro zawodów (ulokowane w szatni nr 7) czynne będzie w piątek, 14 czerwca w godz. 17:00-22:00 oraz w dniu zawodów – w sobotę, 15 czerwca od godz. 07:30.

W programie imprezy przewidziano również ciekawe atrakcje dla mieszkańców i turystów: konkurs fotograficzny „SUP Maraton na Nogacie”, naukę pływania na deskach SUP, konkurs plastyczny pod hasłem „Siup na SUP”, Mam Talent — mikrofon dla wszystkich śpiewających, wycieczka na smoczych łodziach, salon masażu naturalnego, joga na deskach SUP oraz występy zespołu tanecznego „Małe ósemeczki”.

O godz. 15:15 Justyna Wiśniewska, mgr Zdrowia Publicznego i Profesjonalny Konsultant Zdrowia (Wiśniewska Clinic) zaprasza do wysłuchania prelekcji na temat, czy sport to zdrowie, a po niej także do skorzystania z bezpłatnego badania biorezonansem.

 

Nie może was tam zabraknąć!

 

Informacja organizatora

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.