Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Starym Mieście w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Starym Mieście w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Drogi i chodniki wymyślono kiedyś po to, by usprawnić w aglomeracjach miejskich ruch pieszym i pojazdom mechanicznym. Wydawać by się mogło, że jezdnie przeznaczone są do jazdy, a chodniki wyłącznie do chodzenia. Ale czy na pewno? W Malborku prawdopodobnie nie wszyscy o tym wiedzą, o czym wielu z nas mogło się przekonać obserwując kierowców w naszym mieście.

 

Napisał do nas jeden z mieszkańców ulicy Stare Miasto w Malborku, który zwrócił uwagę, że na chodniku w miejscu, które uwiecznił na zdjęciu, kierowcy parkują nagminnie i nie jest to sytuacja jednostkowa.

- „Stare Miasto - parkowanie samochodów na chodniku powoduje, że nie można w tym miejscu normalnie przejść, a kierowcy mają to w d....e” - napisał mieszkaniec Malborka.

Czy naprawdę trudność sprawia kierowcom naszego miasta znalezienie odpowiedniego miejsca do parkowania?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację - można w formie mailowej - „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
ricardo203
ricardo203 19.07.2020, 19:18
Gdzie jest Policja i Straż Miejska? Jadąc odwracają głowy w drugą stronę,nie widzę to niema problemu. Niby miasto zadłużone a pieniądze stoją na chodnikach i trawnikach.Wystarczy pogonić nierobów ze Straży Miejskiej, gdzie oni się ukrywają całymi dniami????
Maniek
Maniek 18.07.2020, 06:54
Jestem dumny z Pana Prezydenta Dudy który rozmawia z Sekretarzem NATO jak z kolegą.
PIS
PIS 17.07.2020, 12:10
..................................to samochody aktywistów PIS i nam wszystko wolno.