Wydanie nr 274/2022, Sobota 1.10.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na 17 Marca w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na 17 Marca w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Parkowanie czasami zmusza kierowców do nietypowych manewrów, niekoniecznie zgodnych z ogólnie przyjętymi normami. Nie dotyczy to tylko mężczyzn, kobiety również potrafią wykazać się w trudnych sytuacjach. Nie ukrywajmy, parkowanie jest zmorą wielu kierowców, szczególnie posiadających samochody o dużych gabarytach.

 

Na naszą skrzynkę redakcyjną przyszło zdjęcie z następującym opisem „Parkowanie na chodniku przed przejściem dla pieszych na ulicy 17 Marca koło poczty. Pani przejechała przez miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych, później chodnikiem, żeby finalnie zaparkować przed przejściem dla pieszych”. Mężczyźni podsumowaliby takie zachowanie tylko jednym słowem – woman. Jednak z drugiej strony należałoby panią kierowcę pochwalić za kreatywność w działaniu. W końcu tylko kobieta mogła wpaść na taki pomysł zaparkowania swojego auta.

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

 

 

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Piotr
Piotr 29.05.2020, 08:48
Tez tam tak parkuje jest szeroko komu to przeszkadza nie wiem
xs
xs 28.05.2020, 12:15
pewnie szkoda zapłacić 50 gr na parkingu, który jest kawałek dalej. Cebularzy nie brakuje.
Miki
Miki 28.05.2020, 10:34
Tablica na pewno nie GSZ to w całości zakryliście, żeby żadnego M ani B nie było widać. Trzeba jednak łatkę złego kierowcy przypiąć jakiejś grupie, GSZ tym razem nie przejdzie to szkalujecie kobiety jako kierowców. Kolejny raz wstyd za Was TVMalbork, za generalizowanie zachowań ludzi i sianie pogardy dla całych grup.
Lojalna
Lojalna 27.05.2020, 12:25
Komu to przeszkadza jak zaparkowałam?
pol
pol 27.05.2020, 10:19
Ogólnie Polacy nie umieją parkować( linia wyznaczającą miejsce do parkowania - pomiędzy kołami itd , itd ) ! Wysłać na naukę na Gibraltar lub do Wiednia - za najechanie linii parkingowej wysoki mandat.