Wydanie nr 212/2021, Sobota 31.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Alfonsa, Justyn, German, Helena, Demokryt, Ignacy, Ernesta, Emilian, Beat, Ludomir, Adam, Lubomir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pijany groził domownikom nożem.

  • Wydanie nr 212/2021
  • 30 kwietnia 2020, 12:36
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Pijany groził domownikom nożem. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W poniedziałek funkcjonariusze ze Stegny zatrzymali 67-letniego mieszkańca gminy Nowy Dwór Gdański, który będąc pod wpływem alkoholu trzymał w ręku nóż i groził pozbawieniem życia członkom swojej rodziny. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty za kierowanie gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

W poniedziałek, 27 kwietnia br. około godziny 20.45 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości z terenu powiatu, mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczął z rodziną awanturę. Od razu na miejsce pojechali funkcjonariusze. Mundurowi ustalili, że 67-letni mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę, podczas której trzymał w ręku nóż. W trakcie awantury groził członkom rodziny, że ich pozabija. Policjanci nie zastali 67-latka w domu. Dokonali sprawdzenia terenu przyległego do domu, gdzie w zaroślach znaleźli mężczyznę. Podejrzewany został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

 

 

 

 

 

W środę, 29 kwietnia br. Prokuratura Rejonowa w Malborku wystawiła wobec 67-latka postanowienie o oddaniu go pod dozór policji, a także zobowiązała go do opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonymi oraz wydała zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Za popełnienia przestępstwa kierowania gróźb karalnych grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

 

 


 

Informacja i zdjęcie: KPP Nowy Dwór Gdański


 

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.