Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policyjna akcja #zostanwdomu coraz bliżej naszego powiatu.

  • Wydanie nr 270/2021
  • 24 marca 2020, 14:53
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
  • 3 komentarze
Policyjna akcja #zostanwdomu coraz bliżej naszego powiatu. fot. KPP Tczew
Tczewscy policjanci przystąpili do akcji #zostanwdomu. Mundurowi z radiowozów emitują specjalny apel, który zachęca wszystkich do pozostania w domu.

Każdego dnia policjanci w całym kraju wspierając służby sanitarne sprawdzają, czy osoby zakwalifikowane do kwarantanny respektują ciążący na nich obowiązek. Liczba osób, które powinny przebywać w wyznaczonym miejscu, z dnia na dzień rośnie. Niestety nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji i narażają na ryzyko inne osoby. Dlatego w akcję #zostanwdomu włączyli się również tczewscy policjanci, którzy z radiowozów emitują specjalny apel, który zachęca wszystkich do pozostania w domu.

 

 

Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy.

 

Osoby objęte kwarantanną powinny, nawet nie z przymusu prawnego, ale społecznego obowiązku dbania o innych współobywateli, poddać się rygorom izolacji. Jeśli jesteśmy objęci kwarantanną, to mamy obowiązek być w miejscu kwarantanny.

 

Solidaryzujmy się z całym społeczeństwem, przystępując do akcji #zostanwdomu.

 

 

Informację, zdjęcie i wideo przekazała KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
obywatel
obywatel 29.03.2020, 11:02
Ja wszystko rozumiem, ale dlaczego Policja o akcji "Zostań w domu" ryczy przez megafony o 7 rano w sobotę? Ulica pusta, nikogutko nawet pod Biedronką, po co więc budzić i tak mocno już zestresowanych ludzi i małe dzieci o tak wczesnej porze?
gość
gość 24.03.2020, 23:45
Wracam z pracy po 15-tej i widzę co się dzieje pod Biedronką na Konopnickiej.Matka z dziecmi stoi i czeka na wejście.Wczoraj dziecko w wieku około 6-7 lat w tym samym sklepie chodziło sobie jak chciało,matka sobie i dzieciak sobie.
Anonim
Anonim 24.03.2020, 17:10
Tak widzialam dzisiaj cztery osoby pily piwo na placu zabaw a policja przejezdzala i nic z tym nie zrobila tak niestety jest w Malborku