Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zmiany organizacji pracy w Urzędzie Miejskim i Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Sztumie.

W związku z zaistniałą sytuacją i w trosce o Państwa zdrowie, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, Urząd Miasta i Gminy w Sztumie oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Opieki Społecznej zmienili organizację pracy i przyjmowania interesantów.

Urząd Miasta i Gminy w Sztumie wstrzymuje przyjmowanie interesantów od 16 marca br. do odwołania. Wyjątek stanowią sprawy związane z załatwianiem aktów zgonu, aktów urodzenia i dowodów osobistych. Utworzony zostaje punkt odbioru dokumentów w godzinach 8 - 13 (wejście od strony sali ślubów w budynku urzędu). Tam będzie można złożyć dokumenty oraz załatwić sprawy związane z aktami zgonów, urodzenia i dowodów osobistych.
Pozostałe sprawy będą załatwiane telefonicznie lub drogą elektroniczną (e-mail, ePUAP).

Dyrektor MGOPS informuje, że od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania wstrzymuje się przyjmowanie interesantów w siedzibie Ośrodka. Istnieje możliwość składania wniosków o udzielanie wszelkiej pomocy poprzez elektroniczne platformy ePUAP, Empatia lub drogą elektroniczną na adres sekretariat@mgopssztum.pl, drogą pocztową oraz telefonicznie.
Ponadto w godzinach od 8 do 13 w punkcie odbioru dokumentów - wejście od strony sali ślubów w budynku Urzędu, można będzie złożyć wnioski, oferty, a także dokumenty dotyczące zamówień publicznych.


 

Informacja: Fb Miasto i Gmina Sztum

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztum


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.