Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Poczta Polska wprowadziła zmiany w organizacji pracy placówek pocztowych.

Od poniedziałku, 16 marca br. w związku z zawieszeniem transportu lotniczego Poczta Polska wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów. Wprowadzone zostają zmiany w organizacji pracy placówek pocztowych.

Godziny pracy placówek w dni robocze ulegają skróceniu do 6 godzin. Wszystkie oddziały pocztowe czynne będą w godzinach 9 – 15, a w soboty od 9 do 12.

W Malborku w soboty czynne będą tylko placówki przy ulicy Dworcowej i 17 Marca.

W Nowym Dworze Gdańskim w soboty czynna będzie placówka przy Osiedlu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W Dzierzgoniu w soboty czynna będzie placówka przy ulicy Odrodzenia.

W Sztumie placówka przy ulicy Mickiewicza 3 w dni powszednie czynna będzie w godzinach 10 – 16, a w soboty 10 – 13. Z kolei placówka przy ulicy Mickiewicza 27 od poniedziałku do piątku czynna będzie w godzinach 9 – 15, a w soboty 9 – 12.

Godziny funkcjonowania poszczególnych placówek pocztowych można znaleźć na stronie poczta-polska.pl.

Organizacja obsługi klienta w placówkach pocztowych będzie oparta o zasadę, że przy każdym czynnym okienku może przebywać jedna osoba. Szczegółowe informacje zostaną umieszczane na drzwiach wejściowych. Mając na uwadze bezpieczeństwo klientów i pracowników w placówkach zostały już wprowadzone tzw. STREFY OCHRONNE w bezpośredniej obsłudze klienta. Osoby wchodzące do placówki proszone są o zachowanie odległości około 1,5 metra podczas oczekiwania na obsługę i pozostawanie za znajdującą się na podłodze taśmą także w trakcie obsługi. Bliżej do pracownika klienci powinni podchodzić jedynie w celu okazania dokumentów i innych niezbędnych czynności, na wyraźną prośbę pracownika Poczty.

Poczta Polska nie zmienia zasad wypłaty przekazów rentowo – emerytalnych. Dla osób objętych kwarantanną, a pobierających te świadczenia zostaną wdrożone szczególne procedury, Spółka jest w kontakcie z regionalnymi inspektorami sanitarnymi w tym zakresie.


 

Informacja: poczta-polska.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mieszkanka Malborka
Mieszkanka Malborka 18.03.2020, 13:13
Godziny pracy poczty obecnie 6 godz. a co z listonoszami, którzy idą w rejon bez podstawowych zabezpieczeń ( jedna para rękawiczek ,mini buteleczka środka odkażającego do rąk, a gdzie maseczki) oni są zagrożeniem dla nas jak również dla siebie i swoich najbliższych .Siedzicie w swoich gabinetach w miarę bezpieczni a listonosze narażają się i wszystkich potencjalnych odbiorców pieniędzy czy listu poleconego na zarażenie wirusem, procedura odbioru jest Wam znana. Zadbajcie o swoich pracowników bo za chwilę może dojść do kwarantanny całej poczty. Jest to apel do kierownictwa poszczególnych placówek pocztowych w całym mieście w Malborku.