Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zagrali dla pogorzelców ze Stogów.

Zagrali dla pogorzelców ze Stogów. fot. UG Malbork
Kolejny raz mieszkańcy gminy Malbork dali świadectwo sąsiedzkiej solidarności. Za sprawą dobroczynnego koncertu charytatywnego, przybliżyli marzenie o ukończeniu budowy nowego domu poszkodowanej w pożarze rodzinie ze Stogów.

Wójt gminy Malbork, Marcin Kwiatkowski oraz Dyrektor GOKSRTiZ, Bartosz Błachut zorganizowali w świetlicy w Stogach koncert Orkiestry Dętej Nowy Staw Żuławy, z którego dochód przekazany został na dokończenie budowy domu państwa Guss. Poszkodowana rodzina 18 lutego br. w pożarze straciła nie tylko dach nad głową, ale praktycznie cały dorobek życia. Na szczęście siedmioosobowa rodzina była w trakcie budowy nowego domu, jednak w zaistniałej sytuacji nie jest w stanie doprowadzić budowy do końca, by mogła tam zamieszkać.

Środki finansowe można przekazywać na rachunek bankowy Justyny Guss, numer konta PKO 35 1020 1778 0000 2702 0152 4826 z dopiskiem "na dom". Liczy się każda wpłacona złotówka. Liczymy na waszą pomoc!

 

 

 

Zdjęcia i materiał wideo: UG Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.