Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koncert Orkiestry Dętej z Nowego Stawu na rzecz pogorzelców ze Stogów. Szczegóły na plakacie.

Koncert Orkiestry Dętej z Nowego Stawu na rzecz pogorzelców ze Stogów. Szczegóły na plakacie. fot. UG Malbork
Pomaganie innym samo w sobie jest ogromną przyjemnością. Pełnię szczęścia odczuwamy, gdy przy okazji możemy jeszcze spędzić miło czas i posłuchać dobrej muzyki.

Kolejny raz mamy okazję wszyscy dać świadectwo sąsiedzkiej solidarności. Tym razem włodarze gminy Malbork zorganizowali dobroczynny koncert charytatywny na rzecz rodziny ze Stogów, która 18 lutego br. w pożarze straciła nie tylko dach nad głową, ale praktycznie cały dorobek życia. Na szczęście siedmioosobowa rodzina była w trakcie budowy nowego domu, jednak w zaistniałej sytuacji nie jest w stanie doprowadzić budowy do końca, by mogła tam zamieszkać.

Aby pomóc rodzinie osiągnąć ten wymarzony cel, Wójt gminy Malbork, Marcin Kwiatkowski oraz Dyrektor GOKSRTiZ, Bartosz Błachut zorganizowali w świetlicy w Stogach koncert Orkiestry Dętej Nowy Staw Żuławy, z którego dochód przekazany zostanie na dokończenie budowy domu państwa Guss.

Dobroczynny koncert charytatywny odbędzie się 5 marca br. o godzinie 18 w świetlicy w Stogach. Wstęp – dobrowolny datek na rzecz poszkodowanej rodziny.

Środki finansowe można przekazywać na rachunek bankowy Justyny Guss, rr konta PKO 35 1020 1778 0000 2702 0152 4826 z dopiskiem "na dom". Liczy się każda wpłacona złotówka. Liczymy na waszą pomoc!


 

Informacja prasowa UG Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.