Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolizja ciężarówki z osobówką przy SP8 w Malborku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek, gdy po dwutygodniowej przerwie uczniowie powrócili do zajęć szkolnych i ruch na ulicach o tej porze był wzmożony. Skręcający na skrzyżowaniu przy Szkole Podstawowej nr 8 samochód ciężarowy uderzył w stojącego na czerwonym świetle forda.

W poniedziałek, 27 stycznia br. około godziny 8 w Malborku na skrzyżowaniu ulic Gen. de Gaulle’a i Chodkiewicza doszło do zdarzenia drogowego. 46 - letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania nie zachował ostrożności i tyłem naczepy uderzył w stojącego na czerwonym świetle forda, doprowadzając do jego uszkodzenia. Kierująca fordem 21 - letnia kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowcę ciężarówki ukarano mandatem karnym i 6 punktami karnymi.

Z uwagi na uszkodzenia forda policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od tego pojazdu.

 

Informacji udzieliła oficer prasowy KPP Malbork, asp. Sylwia Kowalewska

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Klawisz
Klawisz 28.01.2020, 21:14
..................................Z OSTATNIEJ CHWILI...................Jaki obronił pracę doktorską na temat więziennictwa i uzyskał tytuł Doktora. Dr Jaki w swojej pracy doktorskiej dokonał epokowego odkrycia. ! Otóż odkrył On i udowodnił naukowo, że osadzona baba z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż osadzony chłop z opuszczonymi spodniami ! Teraz czeka na nominację do Nobla. Prawda, że można napisać ciekawą pracę ? Można ! Tylko trzeba być inteligentnym i sprytnym inaczej.