imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Drużyna JEDEN DWA TRZY zgarnęła Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie.

Drużyna JEDEN DWA TRZY zgarnęła Puchar Komendanta Komisariatu Policji… fot. KPP Malbork
Na terenie hali sportowej nowostawskiego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego odbył się XVIII Turniej Piłki Nożnej dla dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn dzieci z terenu miasta i gminy Nowy Staw. Oprócz nagród dla zwycięzców, Komendant każdemu uczestnikowi turnieju wręczył pamiątkowy upominek.

W środę, 15 stycznia br. w Nowym Stawie odbył Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. Impreza ta corocznie współorganizowana przez nowostawskich policjantów stała się już tradycją ferii zimowych w tym rejonie. Tegoroczna edycja odbyła się po raz 18. W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn, składających się z 24 zawodników i 3 zawodniczek.

Zwycięzcą turnieju została drużyna JEDEN DWA TRZY, drugie miejsce zajął zespół HURAGAN LASKI, a trzecie zdobył REAL MYSZEWO. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Fabianowi Jurczak, najlepszym strzelcem turnieju został Alan Opałka, a najlepszym zawodnikiem Alan Koryciński. Puchary dla zwycięzców i nagrody indywidualne zostały wręczone przez Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie, asp. szt. Leszka Topór. Oprócz nagród dla zwycięzców, Komendant wręczył każdemu uczestnikowi mały upominek.