Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mieszkaniec: Chyba nie tak powinny wyglądać "tereny zielone" w Malborku?

Mieszkaniec: Chyba nie tak powinny wyglądać fot. Tomasz Grabowski
Pan Tomasz jest mieszkańcem ulicy Jagiellońskiej. Do naszej redakcji wysłał zdjęcia zieleni wyrastającej przy murze graniczącym z fabryką tytoniu. „Czy naprawdę nie można z tym zrobić porządku? Przecież to zielsko zaraz wejdzie na ulicę?” - pyta zirytowany mieszkaniec.

„Zapomniany przez miejskie służby „kawałek zieleni miejskiej” na osiedlowym odcinku ulicy Jagiellońskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Grunwaldzką wzdłuż „muru granicznego” z posesją obecnego klubu muzycznego. Zapewne, ku zdziwieniu służb miejskich odpowiedzialnych za zieleń (w tym przypadku bardzo wątpliwą), utrzymanie akurat tego odcinka osiedlowej ulicy Jagiellońskiej leży w gestii malborskiego ZGKiM” - czytamy w mailu.

Pan Tomasz miał podjąć interwencję w tej sprawie w miejskiej spółce, ale jak dotąd bez znaczących efektów, dlatego postanowił za naszym pośrednictwem zapytać mieszkańców, jak oceniają tak wyglądające „tereny zielone”?

 

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
yey
yey 13.09.2019, 13:57
Mieszkam na tej ulicy od kilku lat. Syf i patologia. Skwer zaniedbany, ławki stare zaplute, kosze na śmieci podobnie jak ławki pamiętają Gierka, trawa po kolana.
Reszta tego okropnego miasta nie wygląda lepiej. Place zabaw to jakaś kpina, 40 tysięczne miasto nie ma swojego miejskiego basenu ani kina. jak dobrze, że opuszczam to smutne i brzydkie miasto.
Malborczyk
Malborczyk 25.08.2019, 11:23
..........................a mówiłem, że jak PIS będzie rządził krajem to będzie syf ! I jest.
negatyvv
negatyvv 24.08.2019, 22:12
Fakt Malbork ostatnimi laty schodzi na psy. Syf, menelstwo. Ładna wizytówka turystycznego miasta a opinia idzie w świat. Gdyby nie zamek, to by tu nic nie było tylko większy syf.
kosciuszkowiec
kosciuszkowiec 23.08.2019, 17:06
Z tego co widać dookoła cały Malbork jest zapuszczony wszędzie zielsko , pety itp . jedynie vis a vi zamku oraz w jego obrębie posprzątane
ps. Jeden z drugim chodzą na piechotę ale syfu nie widzą
Andrzej
Andrzej 23.08.2019, 12:12
Tereny zielone,niech tv Malbork przyjedzie do parku koło klubu garnizonowego przy ulicy Sikorskiego i Nowowiejskiego tam to jest dopiero sajgon