Wydanie nr 271/2022, Środa 28.09.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na parkingu w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na parkingu w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Otrzymaliśmy od naszego widza zdjęcie, na którym widać bezmyślność jednego z kierowców.

Mistrz parkowania – ul. Kościuszki parking w Malborku”.

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl lub info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! Można w formie mailowej.: "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania".

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Zenek
Zenek 19.08.2019, 21:53
Wolę parkować na dwóch miejscach albo kopercie albo na trawniku niż jakiś jełop ma mi obić drzwiami mój samochód bo mu ciężko wyjść lub wejść do samochodu bo się przytyło. Albo ciężko zwrócić uwagę pasażerom aby przy wysiadaniu uważać. Jak zapłaci jeden z drugim za uszkodzenia to nie będzie miał pretensji o złe parkowanie. Koniec.
mk
mk 19.08.2019, 09:16
Osobiście nie mogę patrzeć gdy ktoś nawet krzywo stoi.. no ale... przecież ewidentnie widać, że ktoś tam siedzi... !
Teodor
Teodor 17.08.2019, 06:08
Takie parkowanie to drobiazg w porównaniu do nowodworskich milicjantów powiatowych gdzie przedwczoraj w nowym dworze koło żoku radiowóz prawie przejechał po piętach pieszemu idącemu po pasach. Radiowóz postrach i zagrożenie dla mieszkańców? WSTYD!
Elcia
Elcia 16.08.2019, 18:35
nie przyszło nikomu do głowy , ze moze to była jedyna opcja z możliwych , i ten ktoś musiał tam zaparkować ?.... może w aucie ktoś siedzi i w razie W'' usunie się ....?
Daniel
Daniel 17.08.2019, 06:05 (odpowiedź do Elcia)
No właśnie! Łatwo komuś zrobić zdjęcie i oskarżać a trudniej pomyśleć.
Gość
Gość 17.08.2019, 08:17 (odpowiedź do Daniel)
Nie raz o tym wspominałem pod takimi zdjęciami, że takie niejednoznaczne nie powinny być umieszczane, a może akurat tam był kawałek cienia i tak jak wspomina Elcia ktoś siedzi w środku!!!!!!!