Wydanie nr 274/2022, Sobota 1.10.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Czy nikt nie zajmuje się porządkami w Malborku?

Czy nikt nie zajmuje się porządkami w Malborku? fot. Widz
Widz naszej telewizji przysłał do nas informację wraz ze zdjęciami.

Na skwerku koło Intermarche fruwa pełno papierów i śmieci. Jestem że Sztumu ale przeraża mnie taki widok i że miasto jest tak brudne - pisze nas Widz

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: 

Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.  Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.:

"Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania." 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kamila
Kamila 09.07.2019, 21:46
Niech każdy po sobie posprząta i będzie porządek.Zostawianie po sobie syfu to zwykłe buractwo.
Dlugi
Dlugi 09.07.2019, 10:50
Jak by barany wyrzucaly do śmietnika to by nie było śmieci niby z kad się wzięły śmieci do kogo pretensje
Adam
Adam 09.07.2019, 10:06
Pan redaktor robi zdjęcia właśnie po to żeby pokazać problem jak od dłuższego czasu istnieje w Malborku...


Sąsiad
Sąsiad 09.07.2019, 07:48
........................te Gucman zamiast pisać następnym razem posprzątaj ! Pozdrawiam.
Moje miasto Malbork
Moje miasto Malbork 08.07.2019, 22:05
Zamiast robić zdjęcia i wysyłać do redakcji, to weź reklamowke posprzataj śmieci i wyrzuć do śmietnika czyscioszku jeden z drugim.
ccc
ccc 08.07.2019, 17:02
Nie ma co odwracać kota ogonem. Miasto jest zapuszczone i zaniedbane, a zjawisko śmiecenia to wtórna sprawa, koszy jest mało i są nieopróżniane. Wiatr rozwiewa śmieci. Firma na odwal się wykonuje umowę, której należytego wykonania miasto nie egzekwuje. Jeśli nawet ktoś naśmieci, to syf zostaje bardzo długo, sprzątany bywa teren wokół UM i to codziennie a gdzie indzie syf, syfem pogania.
Nati
Nati 08.07.2019, 13:05
Jest takie hasło Jeden dzień to za mało, wydaje mi się grubo przesadzone co można robić w Malborku więcej niż jeden dzień, zamek póżniej coś zjeść i to wszystko godzina 18 i w centrum niema nic oprócz menelstwa naławkach, jest jeszcze MC Donalds a dalej w głąb ul. Kościuszki niema nic, wszystko pozamykane zresztą co tam jest tylko para banki i apteki i to ma przyciagnąc turystów, jest jescze Po lodzie ale tylko do 20 Sfinks mozna by jeszvze wymienic ok ale ul kosciuszki powina byc po jednej i drugiej stronie zastawiona stolikami knajpakmi kawiarniami to moze by ktos sie skusil na klimat i zostałby dłuzej,a co do syfu to jest strasznie juz dawno tak w miescie nie bylo, nawet znajomi jak przyjechali to powiedzieli ze brudno i smierdzi. Zrobilo mi sie przykro ale niestety tak jest.
Mieszkanka Malborka
Mieszkanka Malborka 08.07.2019, 12:20
To prawda Malbork robi się coraz brudniejszy, śmietnik pełne,przesypujące się na trawnikach syf, menelostwo w centrum robi co chce,piwo jabole pod drzewem na ławeczkach rozłożeni, zaczepiają dzieci się boją, i to wszystko w samym centrum miasta. Szkoda,że służby porządkowe tak słabo działają, nie ożna wszystkiego zganiać na Naszego burmistrza, ale pan Marek chodzi tyle po mieście więć chyba widzi co się dzieje i mógłby w tej kwestii zainterweniować a jak nie On to co niektórzy nasi wyszczekani radni.
Ja
Ja 08.07.2019, 12:59 (odpowiedź do Mieszkanka Malborka)
Sama prawda. Wystarczy popatrzeć kto korzysta z ławek na Kościuszki.
Była mieszkanka
Była mieszkanka 08.07.2019, 11:40
Najbardziej menelsko wyglądająca ulica to Słowackiego osiedle tuż przy „ zastępczaku” kto widział ten wie. Legalne picie alkoholu, brud, smród, szyby powybijane od strony Słowackiego,ciekawe grafitti. Wszystko przez olewanie sprawy przez władze. Mieszkańcy tego osiedla powinni zgłaszać się po odszkodowania z tytułu utraty wartości swoich mieszkań, codzienny wandalizm aut, fasady bloku i nerwicy spowodowanej tymi ciągłymi hałasami z izb zastępczych.
Mieszka
Mieszka 08.07.2019, 10:29
Tylko, że to nie Burmistrz rzuca śmieci na ulicę. A chodzić za każdym śmieciarzem i zbierać brudy to trochę przesada, tym bardziej, że za to zapłacimy My mieszkańcy Malborka.
OLA
OLA 08.07.2019, 10:06
Faky Malkork wygląda jak śmietnik
Grzegorz
Grzegorz 08.07.2019, 09:26
A co na to burmistrz? Podobno ryba psuje się od głowy...
Mieszkaniec ul Jasnej
Mieszkaniec ul Jasnej 08.07.2019, 09:06
Malbork to syf, syf i jeszcze raz syf! Śmieci są wszędzie. Na trawnikach, na chodnikach, w centrum miasta i nie tylko. Pod blokami spółdzielni mieszkaniowej leżą zużyte pampersy, wkładki higieniczne, pory, zużyte plastiki po kostkach do WC... wszystko można znaleźć. Wszędzie nie skoszona trawa, żywopłoty, nie odmalowane ławki, stare, połamane, zardzewiałe ogrodzenia, śmieci, śmieci, śmieci...wstyd!