Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Na miejscu przekopu Mierzei pojawił się pierwszy parawan.

  • Wydanie nr 267/2021
  • 28 czerwca 2019, 18:39
  • redakcja
  • Wiadomości
  • 4 komentarze
Wakacje wystartowały kilka dni temu, a rewelacyjna pogoda skłania tysiące turystów do wypoczynku nad polskim morzem. Jak wielokrotnie informowaliśmy, turystyka w miejscu przekopu Mierzei Wiślanej rozwija się w zawrotnym tempie. Prócz miejsc parkingowych, pojawiły się również tablice informacyjne dotyczące planowanego wyglądu kanału łączącego Zatokę Gdańską z Zalewem Wiślanym.

Każdego dnia miejsce wielkiej rządowej inwestycji odwiedzają dziesiątki turystów, którzy pragnąc zaspokoić swoją ciekawość, chcą na własne oczy zobaczyć miejsce wycięcia 10 tys. drzew pod budowę kanału. Jedni rezygnują już po pierwszym wzniesieniu, inni się nie poddają i idą twardo dalej.

W tym miejscu chciałoby się powiedzieć, że nic nie jest w stanie nas zadziwić. Jakże mylne okazało się to przypuszczenie, gdy na wzgórzu, z którego widać zarówno Zalew Wiślany, jak i Morze Bałtyckie naszym oczom ukazał się... plażowy parawan. Obok wbita była łopata. Być może ktoś zniecierpliwiony wziął sprawę w swoje ręce i zaczął sam kopać kanał żeglugowy. Szkoda tylko, że w dalszym ciągu nikt nie wpadł na pomysł postawienia budki z hamburgerami lub chociaż z lodami, zważywszy na tą wysoką temperaturę powietrza.

redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sygnalista
Sygnalista 30.06.2019, 09:48
………………DLACZEGO BEATA NIE LUBI TUSKA A RYDZYKA KOCHA - aby to zrozumieć - KONIECZNIE MUSIMY POWRÓCIĆ DO BRUKSELI ……………otóż po nocy którą z konieczności musiała spędzić w Brukseli z Waszczykowskim wszystko się wyjaśniło ! Szydło pojechała na szczyt UE - SZCZYTOWAĆ i to z orgazmem ! Była przygotowana i napalona /kusa haleczka, koronkowe majteczki, jedna broszka w klapie druga wygolona, gadżety pod poduszką i takie tam/. A przystojny Pan Tusk nie zapewnił Jej nawet gry wstępnej ! No to się kobieta wkur…wiła na Pana Tuska i tak już zostało ! Ja się babie nie dziwię ! Każda by się wkur…wiła ! Żadna kobieta nie wybaczy takiego poniżenia ! Która z Was chciała by szczytować z konieczności z Waszczykowskim ? No która ? Żadna ! Prawda ? Pozdrawiam !
etam
etam 29.06.2019, 09:02
Słabo. Gdyby burdel ktoś tam urządził, to rozumiem.
Angets
Angets 29.06.2019, 09:02
Czy autor artykułu przemyślałem co pisze? Budka z lodami i hamburgery? W takim miejscu? Przykro patrzeć na ten zniszczony, pozbawiony roślinności teren a tobie straganiki się marzą.
Stanislaw Paluch
Stanislaw Paluch 28.06.2019, 23:47
....... bardzo mądry artykuł . Ż E N A D A !!!!