Wydanie nr 204/2021, Piątek 23.07.2021
imieniny: pokaż (3 imiona)Bogna, Apolinary, Apolinaria
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sukces Sztumskich Smoków na XV Mistrzostwach Polski Łodzi Smoczych

 Sukces Sztumskich Smoków na XV Mistrzostwach Polski Łodzi Smoczych fot. Bartosz Nadarzyński
15.06 Odbyły się XV Mistrzostwa Polski Łodzi Smoczych na ,których rozgrywany był jednocześnie Wyścig o Puchar Federacji. Zawody odbyły się na Torze Regatowym Brdyujście w Bydgoszczy.

Sztumska drużyna obroniła tytuł z zeszłego roku i zdobyła 1 miejsce w Wyścigu o Puchar Federacji. Konkurencja była rozgrywana w dwóch kategoriach Fan Amator oraz Fan Sport na łodziach 10-osobowych. Podczas przedbiegów drużyny z najlepszymi czasami dostały się do kat Fan Sport, gdzie czekały ich wyścigi półfinałowe oraz finałowe. Ekipa Sztumskich Smoków ścigała się w kat. Fun Sport gdzie w finale wygrała z przewaga ponad polowy łodki przed Iławskimi Smokami oraz Smoczą Aurą z Gdańska.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i z tego,że ponownie Puchar Federacji zostaje w Sztumie. Przed nami zawody w Iławie, także nie spoczywamy na laurach tylko zabieramy sie do ciężkich treningów. Dziekujemy Miastu i Gminie Sztum za dotacje. Jeżeli lubisz sportowa rywalizacje i dobrą zabawę przyjdź do nas na trening a napewno nie pożałujesz. Do zobaczenie na wodzie. 

Info i foto:Bartosz Nadarzyński

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wodne


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.