Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wakacyjne obozy z Szkółką Nauki Pływania Delfin.

Wakacyjne obozy z Szkółką Nauki Pływania Delfin. fot. Szkółka Nauki Pływania Delfin
Szkółka Nauki Pływania Delfin w Malborku zaprasza na dwa obozy rekreacyjno-sportowe dla dzieci i młodzieży. W tym roku miłośnicy wakacyjnych wyjazdów mają do wyboru nadmorską Łebę oraz pięknie położony górski Korbielów.

Po raz kolejny Delfin organizuje wypoczynek dla młodych miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego. „Gwarantujemy uczestnikom obozów wiele atrakcji, które pozwolą im odpocząć od szkoły, nawiązać nowe przyjaźnie z rówieśnikami oraz rozwinąć swoje umiejętności sportowe, nie tylko te na basenie” - mówi Tomasz Rażewski, właściciel Szkółki Nauki Pływania Delfin.

Wakacje nad polskim morzem.

Pierwszy obóz odbędzie się w Łebie od 24 czerwca i potrwa do 4 lipca.

Delfin zapewnia transport komfortowym autokarem w obie strony, smaczne wyżywienie, zakwaterowanie w domkach 4-osobowych z łazienką i aneksem kuchennym.

Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez, dlatego wiemy, jak w ciekawy sposób zorganizować czas naszym podopiecznym, aby uśmiech nie schodził im z twarzy, a nad bezpieczeństwem będzie czuwała doświadczona i wykwalifikowana kadra instruktorska.

W programie obozu znajdą się m.in. zajęcia i zabawy na pływalni ze ścianką wspinaczkową, w "kuli wodnej", morskie kąpiele, gry i zabawy na boiskach sportowych i siłowni. Pobyt urozmaicą także m.in. ogniska, dyskoteki, gry i zabawy terenowe, jazda na jeździkach elektrycznych, jazda gokartami, a także wycieczki na ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym oraz do Fokarium.

Wakacje w polskich górach.

Drugi obóz odbędzie się w Korbielowie w Beskidzie Śląskim od 21 do 31 lipca.

To nowość w naszej ofercie. Kierujemy ją do tych, którzy zamiast morza wolą górski krajobraz. W czasie tego obozu uczestników zabierzemy między innymi do Aquaparku Besenova na Słowacji. Zaplanowaliśmy też ekstremalne zjazdy torem saneczkowym z Czantorii i Równicy oraz wizytę w Leśnym Parku Niespodzianek w Ustroniu. Atrakcji będzie oczywiście znacznie więcej.

Delfin zapewnia transport w dwie strony komfortowym autokarem turystycznym, cztery smaczne posiłki dziennie, opiekę doświadczonej i wykwalifikowanej kadry oraz zakwaterowanie w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienką i telewizorem. Nie zabraknie zajęć na pływalni z „kulą wodną”, gier na boiskach sportowych, wycieczek górskich, wypoczynku w grocie solnej oraz dyskotek i ognisk.

Szkółka Nauki Pływania Delfin czeka na ciebie!

W sprawie rezerwacji oraz szczegółowych informacji można dzwonić pod numer telefonu 602 539 742.
Rodzice, którzy mogą się starać o dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu dziecka w swoim zakładzie pracy, otrzymają potrzebną fakturę oraz niezbędne zaświadczenia.
- Zachęcam do kontaktu i zapisywania się do udziału w naszych obozach, bo liczba miejsc jest ograniczona. Wiele atrakcji, które przygotowaliśmy, oraz fachowa opieka gwarantują wspaniały wypoczynek Państwa pociech - zachęca Tomasz Rażewski.

 


 

Szkółka Nauki Pływania Delfin
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
AquaAerobic i Szkółka Nauki Pływania w Malborku. Delfin zaprasza AquaAerobic i Szkółka Nauki Pływania w Malborku. Delfin zaprasza
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje