Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pożar piwnicy w Koniecwałdzie oraz inne interwencje sztumskich służb mundurowych - raport.

Pożar piwnicy w Koniecwałdzie oraz inne interwencje sztumskich służb mundurowych - raport. fot. redakcja
Na temat pożarów i innych zdarzeń, w których interweniowali strażacy z KP PSP Sztum w powiecie sztumskim przeczytają Państwo w raporcie tygodniowym.

Dnia 13-03-2019 o godzinie 13:12 w miejscowości Koniecwałd doszło do pożaru piwnicy. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wprowadzono do pomieszczeń piwnicznych ratowników w sprzęcie OUO z linią szybkiego natarcia. Ugaszono palący się opał oraz wyposażenie pomieszczenia. Oddymiono pomieszczenie przy pomocy wentylatora oraz dokonano kontroli detektorem wielogazowym cały budynek. Tego samego dnia w godzinach wieczornych w miejscowości Szropy doszło do pożaru trawy.

Dnia 15.03.2019 o godzinie 11.26 w miejscowości Poliksy doszło do pożaru sadzy w kominie, z kolei w Sztumie w płomieniach stanął samochód osobowy, który został ugaszony przez kierowcę przed przybyciem strażaków. Do ostatniej interwencji w tym dniu strażacy udali się do miejscowości Gościszewo. Gdzie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, straż pożarna kierowała ruchem. Udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy 3 osobom poszkodowanym, a następnie przekazano osoby ZRM. Po przebadaniu osoby nie wymagały transportu do szpitala.

16 marca straż usuwała połamane drzewa z jezdni w miejscowościach:

- Linki

- Monasterzysko Małe

- Latkowo

Info: KP PSP Sztum

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.