Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Komendant główny PSP z wizytacją u malborskich i sztumskich strażaków.

Komendant główny PSP z wizytacją u malborskich i sztumskich strażaków. fot. www.straz.malbork.pl
W ubiegłym tygodniu komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadier Leszek Suski w obecności zastępcy pomorskiego komendanta wojewódzkiego PSP, st. bryg. Piotra Sochy wizytował organizacyjne jednostki PSP województwa pomorskiego. Komendanci spotkali się m.in. z funkcjonariuszami z komendy powiatowej w Malborku oraz Sztumie.

W niedzielę, 10 marca br. komendant główny PSP, gen. brygadier Leszek Suski podczas spotkania szczegółowo zapoznał się z warunkami pełnienia służby w wizytowanych jednostkach, a także zwrócił uwagę na specyfikę operacyjnych zagrożeń lokalnych poszczególnych komend. Przeprowadził ze strażakami odprawę, podczas której omówił wzrost wynagrodzeń dla funkcjonariuszy, zakup sprzętu i środków ochrony indywidualnej dla strażaków w ramach programu modernizacji mundurowych służb oraz dodatkowych środków finansowych, które trafiają do jednostek PSP i OSP.

W rozmowach ze strażakami komendant główny PSP podkreślał także ważną rolę samodoskonalenia i szkoleń podczas służby, co przekłada się bezpośrednio na skuteczność i bezpieczeństwo w trakcie działań ratowniczo – gaśniczych.

Na koniec gen. brygadier, Leszek Suski wyraził ogromną wdzięczność za profesjonalizm i zaangażowanie podczas działań ratowniczych.

 

źródło: www.straz.malbork.pl

 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Monika
Monika 13.03.2019, 00:21
CzeŚć , Mam na imie Monika i mam 22 lata :). Napisz do mnie na http://prywatnesexog… jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.