Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

18-latek rozbił samochód i uciekł. Na policję zgłosił się sam, był pod wpływem alkoholu.

18-latek rozbił samochód i uciekł. Na policję zgłosił się sam, był pod wpływem alkoholu. fot. widz
18- latek z Malborka odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Młody kierowca uderzył w drzewo i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 23 grudnia po godz. 10-tej. Samochód osobowy marki citroen rozbił się na drodze w kierunku miejscowości Węgry prowadzącej do stadniny koni.
 - Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o 10:27 z  centrum powiadamiania ratunkowego. Zgłoszenie dotyczyło samochodu osobowego marki Citroën, który wjechał w drzewo – powiedział st. ogn. Adam Szczepański z KP PSP w Sztumi. Na miejsce zdarzenia dyżurny KP Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie zadysponował 3 zastępów straży. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi sztumska policja.

Rozbite auto, a kierowcy brak
Porzucone auto na drzewie znaleziono w niedzielę rano w okolicach Gościszewa. Po dojeździe straży pożarnej i policji na miejsce zdarzenia okazało się, że jest to samochód marki citroen C5. Po uszkodzeniach pojazdu widać, że siła uderzenia była naprawdę duża. Strażacy nie zastali na miejscu ani kierowcy, ani pasażerów, ani właściciela pojazdu.
 - Na miejscu pracowały 2 zastępy z KP PSP w Sztumie, 1 zastęp z Gościszewa i policja. Strażacy dokonali odpięcia akumulatora i neutralizacji płynów eksploatacyjnych, a także zabezpieczyli miejsce zdarzenia pachołkami ostrzegawczymi. Przeszukano miejsce akcji i okolice pod kontem osób poszkodowanych – dodał starszy technik ds. operacyjno – kontrolno – rozpoznawczych

Jak poinformowała nas rzecznik KPP w Sztumie, Karolina Gastoł-Zawicka – kierowca zgłosił się na komendę po pewnym czasie. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że miał nadal w wydychanym powietrzu 0,5 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie teraz za prowadzenie samochodu pod wpływem.

 

Informacje o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od naszego widza.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
sasin
sasin 27.12.2018, 16:41
…………………………KATECHIZM PRAWDZIWEGO PISOWCA…………………..

Oto podstawowe zasady:
1/ Kłam.
Kłam bezczelnie, każdego dnia, patrząc przy tym rozmówcy prosto w oczy - rozmówca może nie mieć pod ręką dowodów na Twoje kłamstwo, może mieć skrupuły przed powiedzeniem przykrej opinii o Tobie, może być zaskoczony Twoją bezczelnością.
2/ Zmieniaj temat rozmowy.
Gdy pytają Cię o ordynarne odzywki grubej posłanki Kryśki Pawłowicz, albo o konfabulacje Morawieckiego, albo o wyniki pracy tzw. Podkomisji (gdzie kosi kaskę Świroni i jego kumple), natychmiast zacznij opowiadać o zdradzie Tuska i o zaprzaństwie Schetyny.
Nigdy nie mów na temat, zmuszaj rozmówcę do skupienia się na Twoich urojeniach i chorych wizjach.
3/ Mów bardzo źle o swoich politycznych konkurentach.
Pamiętaj, aby każdego dnia wypowiedzieć się obrzydliwie o swoich wrogach politycznych: o gorszym sorcie, o sędziach notorycznie kradnących czekoladę w sklepie, o zdradzieckim Tusku, o biurokratach z Brukseli, którzy chcą narzucić swoją wolę naszej kochanej Ojczyźnie, o obcokrajowcach roznoszących choroby zakaźne.
Ani jednego dobrego słowa.
Masz ich odczłowieczyć, masz sprawić, by zasługiwali na niesławę i powszechną pogardę.
4/ Odwracaj kota ogonem.
Gdy właśnie przegrałeś proces, mów, że to kolosalna porażka Twoich przeciwników. Gdy udowodnili Ci kłamstwo, twierdź, że białe jest czarne. Gdy biłeś żonę albo kierowałeś autem napity, mów, że masz sobowtóra albo że policja działa na zlecenie wrogów "dobrej zmiany".
Prawdziwy Pisowiec nigdy się nie cofa, nie ma żadnych skrupułów, nie istnieje dla niego żadna bariera etyczna, której nie można przekroczyć w obronie swojej sekty. I oczywiście - bezwarunkowo słucha partyjnego kierownictwa"

Ojciec Chrzestny Mafii „KACZORNOSTRA”
Żoliborz
waldi
waldi 30.12.2018, 10:41 (odpowiedź do sasin)
Widać jak na dłoni królika europy , że masz coś z glacą....