Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Piłkarskie Podsumowanie Tygodnia

Piłkarskie Podsumowanie Tygodnia fot. pixabay.com
Rozgrywki ligowe powróciły nie tylko na tym największym, światowym poziomie. Swoje zawody rozgrywają co tydzień także zawodnicy naszych okolicznych klubów. Poniżej znajdziecie wszelkie potrzebne informacje, odnoszące się do obecnej sytuacji danej drużyny, ich ostatniego spotkania, a także przeciwnika, z którym zmierzą się w następnej kolejce.

 

Grom Nowy Staw

Rozgrywki: IV liga

Mecz: Grom Nowy Staw - Orkan Rumia MKS 6:1 (Piotrowski K. 29’, Gruszewski M. 40’ 50’, Górka M. 80’, Wesołowski R. 87’; Żelezik R. 3’, Kozerkiewicz M. 70’ (sam.) )

Skład: Igor Michalski (Marcin Świątek 51’), Mateusz Daukszys (Mateusz Wiśniewski 71’), Mateusz Górka, Sebastian Gwóżdż, Mikołaj Jóźwiak, Rafał Pietrewicz, Mateusz Gruszewski (Krzysztof Danielak 80’), Krzysztof Błażek, Kamil Piotrowski, Robert Zieliński (Piotr Myścich 60’), Robert Wesołowski

Aktualne miejsce w tabeli: 2.

Punkty: 15

Bilans bramkowy: 22:10

Kolejny rywal: Powiśle Dzierzgoń

 

Powiśle Dzierzgoń

Rozgrywki: IV liga

Mecz: Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 3:2 (Miotk W. 38’, Iwański P. 43’, Musuła W. 83’; Pietrzyk Mateusz 52’ 54’)

Skład: Jakub Górski, Jędrzej Chyła (Przemysław Maluchnik 76’), Tomasz Przybyszewski, Mateusz Muller (Dominik Domagała 76’), Maciej Pietrzyk, Mateusz Pietrzyk, Patryk Lewandowski, Marek Kruczkowski, Szymon Kacprowicz, Arkadiusz Hadrysiak, Sebastian Krysiński

Aktualne miejsce w tabeli: 3.

Punkty: 13

Bilans bramkowy: 14:5

Kolejny rywal: Grom Nowy Staw

 

Pomezania Malbork

Rozgrywki: V liga

 Skład: Piotr Sobieraj (Tomasz Owsianik 90+3), Rafał Galeniewski, Mateusz Sroka (Michał Jurczyk 83’), Dawid Pelcer, Piotr Wilk, Wojciech Szoska (Patryk Korynt 77’), Łukasz Skalski, Krystian Kielar (Bartosz Drewek 46’), Tomasz Jeleń, Kamil Dryjas, Maciej Bełz

Aktualne miejsc w tabeli: 1.

Punkty: 12

Bilans bramkowy: 13:2

Kolejny rywal: Powiśle II Dzierzgoń (11. miejsce z dorobkiem 4 pkt.)

 

Żuławy Nowy Dwór Gdański

Rozgrywki: V liga

Mecz: Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:2 (Klein K. 90’; Lewandowski R. 35’, Baranowski K. 71’)

Skład: Tomasz Dobrzyński, Kamil Janus, Patryk Kiełczyński, Michał Koller (Piotr Koller 77’), Patryk Mendala (Krzysztof Klein 51’), Mateusz Niemyjski (Dawid Kiełczyński 68’), Paweł Rutkowski, Patryk Smarż, Gracjan Smarż (Jakub Mularczyk 68’), Karol Szwec, Damian Wójcik

Aktualne miejsce w tabeli: 16.

Punkty: 2

Bilans bramkowy: 5:7

Kolejny rywal: Pogoń Prabuty (10. miejsce z dorobkiem 4 pkt.)

 

Błękitni Stare Pole

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Wisła Korzeniewo - Błękitni Stare Pole 2:3 (Wyrzykowski T. 28’ 85’; Juchniewicz P. 34’, Rogowski M. 44’, Kwaterski F. 70’)

Skład: Patryk Juchniewicz (Marek Richert 83’), Fabian Kwaterski, Piotr Berk, Mateusz Kończyński, Konrad Kotowski, Przemysław Kurek, Kacper Obarowski (Sebastian Cierlicki 34’), Marcin Pajor, Radosław Pinkus, Kamil Piotrowski, Maciej Rogowski

Aktualne miejsce w tabeli: 4.

Punkty: 6

Bilans bramkowy: 4:4

Kolejny rywal: KS Mady Ostaszewo

 

 

KS Mady Ostaszewo/Olimpia Sztum

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Olimpia Sztum - KS Mady Ostaszewo 0:3 (Oleś M. 10’, Golicki M. 12’, Wacławski B. 59’)

 Składy: Olimpia - Wojciech Pliszka, Jakub Floriański (Mateusz Głowacki 68’), Michał Kopecki, Dawid Pluta, Filip Ostrowski, Łukasz Nowak (Wojciech Pastewski 46’), Piotr Markowicz, Marcin Kopecki (Mateusz Aleksandrowicz 75’), Maciej Pluta, Mateusz Jankowski, Mateusz Kopecki (Kacper Kwiatkowski 79’); Mady - Tadeusz Klein, Bartosz Wacławski (Mateusz Banaszkiewicz 90+1), Adam Cicherski, Maciej Golicki, Szymon Jagodziński (Bartosz Okrój 79’), Mariusz Borowiecki, Paweł Majka, Maciej Moryto, Mateusz Oleś (Kamil Wirkus 59’), Damian Skrzypiec (Piotr Wardowski 36’), Krystian Tryba

Aktualne miejsca w tabeli: Olimpia - 5.; Mady - 1.

Punkty: Olimpia - 6; Mady - 9

Bilans bramkowy: Olimpia - 4:3; Mady - 13:0

Kolejni rywale: Olimpia - Delta Miłoradz; Mady - Błękitni Stare Pole

 

Delta Miłoradz 

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Delta Miłoradz - Powiśle Pawlice-Rakowiec 8:1 (Modrzejewski R. 6’ 10’, Konwa Ł. 63’, Kossarzecki C. 75’, Marszałek P. 77’, Wądołowski F. 83’, Truszczyński P. 87’; Żmijewski M. 55’, Fałkowski J. 89’)

Skład: Łukasz Chrzanowski, Waldemar Ćwiek, Wojciech Figlewski, Grzegorz Jędrzejewski (Piotr Marszałek 64’), Kajetan Kędzierski (Patryk Truszczyński 78’), Łukasz Konwa, Cezary Kossarzecki, Rafał Kowalczyk, Robert Modrzejewski (Filip Wądołowski 72’), Mateusz Pogorzelski (Patryk Zawicki 64’), Damian Śliwka

Aktualne miejsce w tabeli: 11.

Punkty: 3

Bilans bramkowy: 11:9

Kolejny rywal: Olimpia Sztum

 

Ruch Gościszewo

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Ruch Gościszewo - LKS Waplewo 1:0 (Miecznik W. 60’)

Skład: Zbigniew Mulak (Mateusz Feretycki 82’), Karol Szostek, Wojciech Miecznik, Bartłomiej Czarkowski, Bartłomiej Grabowski, Michał Just, Jakub Kiełkowski (Filip Skowroński 50’), Dominik Kozłowski (Łukasz Burda 57’), Lucjan Piechota (Marcin Bochyński 23’), Karol Przybylski, Krzysztof Wrona

Aktualne miejsce w tabeli: 7.

Punkty: 5

Bilans bramkowy: 3:2

Kolejny rywal: Powiśle Pawlice-Rakowiec (14. miejsce z zerowym dorobkiem punktowym)

 

Nogat Malbork/Jurand Lasowice Wielkie

Rozrywki: B klasa

Mecz: Nogat Malbork - Jurand Lasowice Wielkie 2:2

Aktualne miejsca w tabeli: Nogat - 4.; Jurand - 8.

Punkty: Nogat - 7; Jurand - 4

Bilans bramkowy: Nogat - 8:3; Jurand - 8:11

Kolejni rywale: Nogat - Centrum Pelplin (11. miejsce z dorobkiem 1 pkt.); Jurand - Lisovia Lisewo (10. miejsce z dorobkiem 3 pkt.)

 

AP Malbork/Real Myszewo

Rozgrywki: B klasa

Mecz: AP Malbork - Real Myszewo 2:0 (Borzęcki P.57’, Seremak K. 90’)

Składy: AP - Igor Lewandowski, Bartosz Fulara, Bartosz Kwiatkowski (Maciej Musialski 84’), Krystian Rudnicki, Wojciech Barnat (Tomasz Piechota 60’), Patryk Borzęcki, Jakub Bugowski (Dawid Topór 65’), Oskar Temczuk, Mateusz Sarnowski (Szymon Więckowski 71’), Piotr Tomaszewski, Karol Seremak; Real - Jakub Rybicki, Kacper Cira (Jacek Biadun 72’), Zbigniew Dziuba, Daniel Gogola, Dawid Gogola, Piotr Lauryn, Kamil Łata (Karol Szymański 84’), Kamil Mańkowski, Maciej Olenkiewicz (Karol Łepek 84’), Łukasz Sojda, Dawid Zagłoba

Aktualne miejsca w tabeli: AP - 2.; Real - 9.

Punkty: AP - 9; Real - 3

Bilans bramkowy: AP - 12:2; Real - 3:5

Kolejni rywale: AP - Tęcza Szropy (7. miejsce z dorobkiem 4 pkt.); Real - Powiśle Nowy Targ (1. miejsce z dorobkiem 9 pkt.)

Michał Kruczkowski
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.