Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Turystom wolno więcej? Wakacyjny mistrz parkowania na ulicy Gdańskiej w Sztutowie

Turystom wolno więcej? Wakacyjny mistrz parkowania na ulicy Gdańskiej w Sztutowie fot. Osoba anonimowa
Widz nadesłał ostatnio na naszą skrzynkę redakcyjną redakcja@zulawyimierzeja24.pl kolejnego mistrza parkowania. Czy turystom wolno więcej? Na przykład parkować przy znaku zakazu postoju?

Przesyłam Państwu zdjęcie jak parkują ludzie w Sztutowie - TURYŚCI  - na ul. Gdańskiej, gdzie jest ruch nie można przejść z dziećmi ani przejechać wózkiem, zapytany Pan : "Dlaczego tak stanął?"  Odpowiedział : "Są wakacje"

 

 

Zachęcamy do nadsyłania swoich spostrzeżeń w formie zdjęć, nie tylko dotyczących nagannego parkowania, ale innych sytuacji drogowych. To ważne, bo mamy na ulicach miast coraz więcej samochodów i coraz więcej (niestety) kierowców, którzy uważają, że nie muszą przestrzegać przepisów drogowych.   Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii.

 
Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia, czekamy na Wasze komentarze! Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu Malborskiego, Sztumskiego i Nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: 
 
 
Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach w dziale Mistrzowie (nie tylko) parkowania. 
 
Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! Można w formie mailowej.: "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."
 
 
 
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.