Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Polskie Radio w nad morzem! Weź udział w imprezach w Stegnie i Jantarze. Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu oraz kultowe „Lato z Radiem”.

  • Wydanie nr 213/2021
  • 21 lipca 2018, 08:27
  • Informacja Prasowa Polskiego Radia
  • KulturaZapowiedzi
  • 1 komentarz
Polskie Radio w nad morzem! Weź udział w imprezach w Stegnie i Jantarze. Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu oraz kultowe „Lato z Radiem”. fot. redakcja
Już w najbliższy weekend dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia wybiorą się nad morze do Stegny i Jantaru. Wakacyjnych audycji z nadbałtyckich plaż będzie też można wysłuchać w Jedynce. Wśród nich m.in. relacja z odsłonięcia kolejnej ławeczki na Bulwarze Radiowej Jedynki, informacje z Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu oraz kultowe „Lato z Radiem”.

W piątek o godz. 10.00 rozpoczną się w Jantarze XX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Obszernych relacji z tego wydarzenia będzie można wysłuchać na antenie Jedynki zarówno w piątek, jak i w sobotę m.in. w „Aktualnościach Radiowej Jedynki”, audycji „W samo południe”, magazynie „Polska i Świat”, a piątkowy„Ekspres Jedynki” w całości będzie transmitowany ze Stegny.

Również w Stegnie, na Bulwarze Radiowej Jedynki, w piątek odsłonięta zostanie kolejna, siódma już ławeczka poświęcona audycjom Programu 1 Polskiego Radia. Na bulwarze są już bowiem ławeczki m.in. „Sygnałów Dnia”, „Kroniki Sportowej”, Muzycznej Jedynki” oraz „Lata z Radiem”. Jaka redakcja tym razem zasłuży na wyjątkowe miejsce na pięknym bulwarze z widokiem na Morze Bałtyckie? Tego słuchacze dowiedzą się już w najbliższy piątek (20 czerwca) tuż po godz. 15.00.

Do Stegny w sobotę zawita także kultowa trasa „Lata z Radiem”. Studio plenerowe audycji stanie na Bulwarze Radiowej Jedynki i stąd od godziny 9.00 do 12.00 program na żywo poprowadzi Roman Czejarek. Na słuchaczy obecnych w Stegnie będą czekać liczne atrakcje: koło fortuny, fotobudka oraz zabawy dla najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia przygotowane przez Polskie Radio Dzieciom. Za pośrednictwem Mobilnego Centrum Słuchu będzie też można wykonać bezpłatne badania.

 

Poniżej zobacz kamery pogodowe na żywo ze Stegny i Jantaru

 

 

Informacja Prasowa Polskiego Radia
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.