Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dziewczyny z SMS Malbork- mistrzami województwa pomorskiego

Dziewczyny z SMS Malbork- mistrzami województwa pomorskiego fot. Koordynator SMS Malbork Henryk Pawłowski
W dniu 30 maja 2018 r. - drużyna dziewcząt ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w rozegranych meczach finałowych w kategorii gimnazjów zdobyła mistrzostwo województwa pomorskiego-zapewniając sobie prawo udziału w mistrzostwach Polski które rozegrane w dniach 18-21 czerwca w Głuchołazach.

W meczu finałowym nasze dziewczyny pokonały drużynę z Luzina 3-2 ,eliminując wcześniej Gimnazjum -gdzie uczą i szkolą zawodniczki najlepszej drużny w województwie Sztormu Gdańsk..
 

Należy dodać że nasz zespól składał się z dziewcząt młodszych o 2 lata oraz nie zagrała w nim jedna z najlepszych zawodniczek -JULIA JĘDRZEJEWSKA - która przebywa z kadrą województwa pomorskiego na Finałach Mistrzostw Polski w Warce.
 

 W mojej ocenie nasze dziewczyny -wygrywając te rozgrywki -pokazały że można osiągnąć niesamowity wynik ciężką pracą na treningach pod kierunkiem zaangażowanych trenerów : Andrzeja Głowackiego i Michała Tatary a także wspaniałą atmosferę w klasie i drużyni . Myślę że utworzenie VII klasy koedukacyjnej w SMS Malbork pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej -potwierdziło że utalentowane zawodniczki i zawodnicy są w małych miejscowościach -trzeba jednak dać im szansę profesjonalnego szkolenia .

Skład drużyny SMS Malbork: Sara Podsiadło,Julia Jędrzejewska,Julia Sitarz, Paulina Talenta,Basia Potomska ,Kinga Mysiakowska ,Amelia Pepłowska oraz Oliwia Dryla.
 

Trenerzy : Michał Tatara i Andrzej Głowacki.

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto : Koordynator SMS Malbork Henryk Pawłowski

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.