Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Moja sprawa idzie naprzód. Wysłuchał mnie prezydent Andrzej Duda!

Moja sprawa idzie naprzód. Wysłuchał mnie prezydent Andrzej Duda! fot. W. Mocny
Obecnie protestująca Bogumiła Skóra ma ponad 1 mln zł długu w spadku po firmie, w której jak twierdzi była tylko figurantką. Do podpisania dokumentów miała być nakłoniona szantażem emocjonalnym. Kobieta twierdzi, że mimo jej zdaniem, ewidentnych dowodów, sądy nie chcą przyznać jej racji. Podczas dzisiejszej pikiety poinformowała, że jej sprawa „posunęła się o krok do przodu, choć wiele rozpraw toczy przed sądami w kółko”.

Pikieta rozpoczęła się ok. godz. 14.00.

Zdaniem Bogumiły Skóry Temida w Malborku nie jest bezstronna i orzeka zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podczas pikiety protestująca opowiedziała grupce przybyłych na prostest, iż podczas ostatniej wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy w Sztumie, udało jej się porozmawiać z głową państwa i przekazać informacje oraz dokumenty o swojej sprawie. Prezydent miał obiecać pomoc.

 

Zapis całej manifestacji zamieszczamy poniżej. Zapis wideo przedstawia subiektywną ocenę zdarzeń prezentowanych przez Bogumiłę Skórę.

Szczegóły w nagraniu poniżej.

 

Nasza redakcja nie ocenia ani nie ingeruje w przedstawianą informację. Każda osoba, która jest związana z tą sprawą i chciałaby przedstawić swój punkt widzenia może się zgłosić do naszej redakcji.

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Maniek
Maniek 17.05.2018, 06:57
Skoro sprawa idzie niby do przodu to po hu.j ten cyrk -ja się pytam ?
Kamerzysta
Kamerzysta 16.05.2018, 07:51
Kobieto żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie. Twoja sprawa. Ale nie próbuj kłamać i podawać nieprawdy. Na nagraniach z wizyty nie stwierdzam abyś nawet zblizyła się do Pana Prezydenta nie mówiąc o rozmowie z nim ! Pokaż dowody ! Twoja wiarygodność jest zerowa !
W. Mocny
W. Mocny 16.05.2018, 09:42 (odpowiedź do Kamerzysta)
Pani Bogumiła Skóra faktycznie rozmawiała z prezydentem Andrzejem Dudą w Sztumie. Nagranie z przebitką znajdzie pan w serwisie www.TVSztum.pl pod linkiem:
http://www.tvregiona…
Kamerzysta
Kamerzysta 16.05.2018, 13:45 (odpowiedź do W. Mocny)
Proszę o więcej szczegółów bo niestety nie mogę potwierdzić Pana informacji. Pozdrawiam.
Sąsiad
Sąsiad 15.05.2018, 20:07
.........................nawet rodzina Jej nie wierzy. Kiedyś była damą na


pokaz ....................oszustka !
Kamerzysta
Kamerzysta 15.05.2018, 20:03
.......................to babsko kłamie ! Na pewno nie rozmawiała z Panem Prezydentem Dudą ! Nie rozmawiała nawet ze mną. Wiem z kim mam rozmawiać. Swój honor mam !
malbork1
malbork1 15.05.2018, 16:46
Wielka pikieta, stare baby sobie przyszły z nudów popatrzeć, bo coś się dzieje, a ta pani to na jakiej podstawie twierdzi, że temida w Malborku orzeka jak chce, jakieś konkrety? Bo to dość poważne zarzuty