Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dziewiąta pikieta Bogumiły Skóry przed malborskim sądem. Protest z Adamem Słomką!

Dziewiąta pikieta Bogumiły Skóry przed malborskim sądem. Protest z Adamem Słomką! fot. W. Mocny
Przewodnicząca malborskiego oddziału Społecznego Komitetu Naprawy Wymiaru Sprawiedliwości Bogumiła Skóra zorganizowała kolejną pikietę przed malborskim sądem rejonowym. Tym razem wsparł ją znany działacz polityczny Adam Słomka, przewodniczący Stowarzyszenia Weteranów Walki o Niepodległość „Niezłomni” i Ruch Kontroli Sądów.

Pikietujący mieli ze sobą transparenty w kolorze biało-czerwonym z napisem Polska. Wczoraj odbyło się spotkanie z działaczem. Dziś ok. godz. 11.00 rozpoczęła się pikieta. Przemowy uczestników protestu przyciągnęły przechodniów, którzy zatrzymali się, przyglądając się pikiecie.

Protestujący domagali się zmian w wymiarze sprawiedliwości, w tym wprowadzenia ław przysięgłych, składających się z losowanych obywateli. W takim systemie sędzia miałby pełnić rolę techniczną, a o wyroku decydowaliby obywatele – przysięgli.

 

Z kolei tematem poruszonym przez Bogumiłę Skórę były sposoby walki z korupcją w tutejszym Sądzie i w tutejszej Prokuraturze oraz jakie istnieją realne możliwości pomocy ludziom skrzywdzonym przez lokalne organy wymiaru sprawiedliwości. Bogumiła skóra skarżyła się też na przedłużający, „toczący się w kółko” proces w jej sprawie.

 

 

 

RELACJA WIDEO PRZEDSTAWIA WYŁĄCZNIE SUBIEKTYWNY ZDANIE ORGANIZATORÓW PIKIETY!

 

12 marca w sali konferencyjnej przy ul. Poczty Gdańskiej 4 odbyło się także otwarte spotkanie z Adamem Słomką. Przedstawiamy pełne nagranie spotkania, które otrzymaliśmy od organizatorów.

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Obatel
Obatel 13.03.2018, 18:22
………………DLACZEGO BEATA NIE LUBI TUSKA - KONIECZNIE MUSIMY POWRÓCIĆ DO BRUKSELI ……………po nocy którą z konieczności musiała spędzić w Brukseli z Waszczykowskim wszystko się wyjaśniło ! Szydło pojechała na szczyt UE - SZCZYTOWAĆ i to z orgazmem ! Była przygotowana i napalona /kusa haleczka, koronkowe majteczki, jedna broszka przy klapie druga wygolona, gadżety i takie tam/. A przystojny Pan Tusk nie zapewnił Jej nawet gry wstępnej ! No to się kobieta wkur…wiła na Pana Tuska ! Ja się babie nie dziwię ! Każda by się wkur…wiła ! Żadna kobieta nie wybaczy takiego poniżenia ! Która z Was chciała by szczytować z konieczności z Waszczykowskim ? No która ? Żadna ! Prawda ? Pozdrawiam !