Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Parkowanie przy skrzyżowaniu. Widok na główną drogę zasłonięty przez „Mistrza kierownicy”

Parkowanie przy skrzyżowaniu. Widok na główną drogę zasłonięty przez „Mistrza kierownicy” fot. Widz
Ile razy mieliście podobną sytuację? Chcesz wjechać na główną ulicę, ale jakiś „inteligent” postawił samochód przy samym skrzyżowaniu ograniczając widoczność. Gorzej jak do takich sytuacji dochodzi w sąsiedztwie drogi krajowej, gdzie mimo ograniczenia prędkości wielu kierowców jedzie znacznie szybciej.

To niby chwila, trzy minuty i jestem z powrotem. Dla kierowcy, który chce się włączyć do ruchu, nie ma znaczenia na ile czasu stojący obok pojazd został zaparkowany - liczy się tu i teraz. Niestety w sytuacji kiedy jeden samochód ogranicza nam zdecydowanie widoczność, zwykły manewr może stać się bardzo niebezpieczny.

W Tragaminie do podobnych sytuacji dochodzi praktycznie każdego dnia. Kierowcy zostawiają pojazdy i idą do sklepu. Niestety często stwarzają duże zagrożenie i niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu.

 

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia autodrani z powiatu Malborskiego, Sztumskiego i Nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvmalbork.pl.


 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
marta
marta 14.02.2019, 15:02
Niestety trzeba patrzeć gdzie się parkuje, bo można innym naprawdę zaszkodzić.