Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kabaret Czesuaf bawił mieszkanki gminy Dzierzgoń – 08.03.2018

Kabaret Czesuaf bawił mieszkanki gminy Dzierzgoń – 08.03.2018 fot. W. Mocny
„Kobieto, masz już prezent dla siebie? Tak, ten który Ci się tak należy. Dwie godziny śmiechu to najlepszy prezent w Twoje Święto” - takimi słowami zachęcano mieszkanki gminy Dzierzgoń do obejrzenia pełnego humoru „Kabaretu Czesułaf”. Występ odbył się 8 marca w Dzień Kobiet w auli Zespołu Szkół w Dzierzgoniu, a zorganizował go Dzierzgoński Ośrodek Kultury.

Kabareciarze nie zapomnieli w tym dniu o złożeniu życzeń mieszkankom gminy Dzierzgoń i powiatu sztumskiego. Nie zabrakło ciepłych słów od burmistrz Dzierzgonia. Wspólny czas z dobrym humorem aktorów poznańskiego Czesuafa był doskonałym sposobem na świętowanie Dnia Kobiet.

 

Spektakl cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz gości spoza gminy o czym świadczyła wypełniona niemal po brzegi sala szkoły. Były skecze o kalamburach, trudnościach w kupowaniu biletów PKP, a nawet o nietypowej... szkole rodzenia. Słowem warunek o bolących brzuchach ze śmiechu wypełniono w stu procentach.

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
redakcja_
Wawrzyniec Mocny 19.03.2018, 14:32
Aula w tej szkole to dość duże pomieszczenie. Zdjęcia, które dałem na początku nie oddają w pełni tego ile osób przyszło na kabaret. Sporo widzów przybyło w chwili rozpoczęcia i w trakcie występu.
Lidka
Lidka 14.03.2018, 10:47
Sala wypełniona po brzegi??? Dobre sobie! Z relacji wynika że albo redaktora nie było na miejscu tego dnia albo mija się z rzeczywistością... Propaganda sukcesu nie omija nawet dnia kobiet a może zwłaszcza.