Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Niedrożne drogi pożarowe pozbawiają nas bezpieczeństwa. Lekkomyślność malborskich mistrzów (nie tylko) parkowania nie zna granic – 05.10.2017

Niedrożne drogi pożarowe pozbawiają nas bezpieczeństwa. Lekkomyślność malborskich mistrzów (nie tylko) parkowania nie zna granic – 05.10.2017 fot. Osoba anonimowa
Nawet najlepiej wykonane drogi pożarowe do budynków nie będą spełniały swojej funkcji w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia, jeśli osoby tam mieszkające będą je traktować jako dodatkowy parking. Źle zaparkowany samochód to dłuższy dojazd strażaków i innych służb ratowniczych na miejsce zdarzenia oraz dłuższe oczekiwanie na pomoc. To czas, który może decydować o życiu lub śmierci.

Nietrudno zauważyć, że bezmyślność i egoizm to niestety cechy które dość często towarzyszą tym, którzy zamknięci w swoich autach są przekonani, że akurat oni są na drodze najważniejsi. 

Zdjęcie zostało nadesłane przez widza naszej telewizji na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl). Sytuacja miała miejsce 5 października br. o godz. 16:45. Jak pisze w e-mailu skierowanym do redakcji - "Notorycznie miejsce jest wykorzystywane na parking, aż któregoś dnia będzie miało spełnić swoją rolę i co wtedy? Patrole problemu nie zauważają."

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze! 


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na naszej stronie.

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.