Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

SARSA rozgrzała publiczność, BIG CYC rozpalił do reszty! Sobotnia odsłona Dni Ziemi Sztumskiej z motorami i tortem urodzinowym – 13.09.2017

SARSA rozgrzała publiczność, BIG CYC rozpalił do reszty! Sobotnia odsłona Dni Ziemi Sztumskiej z motorami i tortem urodzinowym – 13.09.2017 fot. W. Mocny
Jubileusz miasta zdarza się tylko raz w roku, dlatego należało to uczcić pięknym i wielkim tortem. Sobotnia odsłona Dni Ziemi Sztumskiej była chyba najbardziej widowiskowa, jeśli chodzi o gwiazdy. W naszej ocenie koncerty SARSY i BIG CYCA przyciągnęły największą widownię spośród wszystkich dni.

Dodatkowo, aby uczcić ten dzień przez Sztum przetoczyła się parada motocykli: od harleya davidsona, po Hondy i nieco lżejsze egzemplarze. Parada motorów robiła wrażenie nie tylko podczas przejazdu przez miasto. Wszyscy chcieli je dokładnie obejrzeć podczas imprezy w parku, gdzie była ku temu nie jedna okazja. Nie byłoby jej bez klubu motocyklowego, współpracującego od lat z gminą Sztum.

 

Oprócz motorów zaprezentowały się tuningowane, zabytkowe już auta FSO. Sporą popularnością cieszył się też kiermasz książek. Interesujące pozycje można było nabyć już za 2 zł.

Ale przysłowiową wisienką na torcie były czołowe polskie zespoły. Tego dnia publiczność mogła się bowiem spotkać się z SARSĄ Martą Markiewicz oraz kultowym Big Cycem.

 

Krzysztof Skiba nie tylko śpiewał, ale i rozbawiał publiczność przy okazji dopiekając wielu politykom z prawej i lewej strony, wywołując przy tym salwy śmiechu. Dostało się nawet Putinowi. Świetny kontakt z publicznością dopełnił długi, bo ponad półgodzinny bis.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA RELACJI WIDEO Z SOBOTNICH DNI ZIEMI SZTUMSKIEJ

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.