Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wielki SHOW DODY na Dniach Ziemi Sztumskiej! Gimnazjaliści z kluczami do miasta. Mamy Rondo Powiśla – 08.09.2017

Wielki SHOW DODY na Dniach Ziemi Sztumskiej! Gimnazjaliści z kluczami do miasta. Mamy Rondo Powiśla – 08.09.2017 fot. W. Mocny
Dni Ziemi Sztumskiej to coroczne święto Sztumu - miasta nad dwoma jeziorami. Tego lata na miłośników koncertowego szaleństwa i nie tylko czekało mnóstwo atrakcji. Pierwszego dnia na scenie sztumskiego parku pojawiła się DODA, przed nią supportowały zespoły: Maciej Lipina i Grzegorz Kapołka Duo, Karoosela oraz finaliści telewizyjnego talent - show The Voice of Poland.

Dodajmy jednak, że ta trzydniowa zabawa to także szereg imprez towarzyszących. Każdy dzień przynosił nowe atrakcje. Podczas piątkowej odsłony dni Sztumu zaprezentowali się m.in. brydżyści oraz artystka – malarka z Dortmundu, która przedstawiła rozmaite techniki malarskie eksplodujące wprost od kolorów.

 

O to, by uczestnicy zabawy nie chodzili głodni zadbały panie z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Sztum, przygotowując pyszne specjały. Nie zapomniano o dzieciach. Przez wszystkie dni zabawy funkcjonował lunapark. Najmłodsi mogli też korzystać z wielu stoisk z zabawkami i gadżetami oraz z przekąskami, wśród których nie mogło zabraknąć waty cukrowej.

 

O parę słów poprosiliśmy jednego z liderów zespołu Karoosela. W piątkową noc największą atrakcją był jednak muzyczny show DODY i zespołu Virgin. Widzowie nie mieli wyjścia - to musiało się podobać!

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RELACJI WIDEO Z PIĄTKOWYCH DNI ZIEMI SZTUMSKIEJ!

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.