Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Na chodniku, przy pasach, pod znakiem. Mistrz(nie tylko)parkowania w Starym Targu - 22.08.2017

Na chodniku, przy pasach, pod znakiem. Mistrz(nie tylko)parkowania w Starym Targu - 22.08.2017 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który 22 sierpnia br. zaparkował swoje auto na chodniku tuż przy ośrodku zdrowia na ul.Nowatorskiej w Starym Targu, utrudniając swobodne przejście pieszym.

 

Jak pisze autor zdjęcia: "Przesyłam zdjęcia zaparkowany pojazd na całej szerokości chodnika w miejscowości Stary Targ, powiat Sztumski, ulica Nowotarska. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 22.08.2017 w godzinach przedpołudniowych, okolica cmentarza. Pragnę nadmienić że tak zaparkowany pojazd zablokował chodnik dla pieszych, poza tym zaraz za pojazdem znajduje się przejście dla pieszych oraz skrzyżowanie z drogą osiedlową. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się ośrodek zdrowia.„
 
Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!
 
Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na naszej stronie:
 
Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."
Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Elcia
Elcia 24.08.2017, 14:13
no faktycznie stała się rzecz straszna ...deptak'' ruchliwy / 1 osoba na tydzień/
Gdyby był przy cmentarzu parking , to rozumiem ...ale nie widać miejsc parkingowych. Ten stojący w dali , to rozumiem fotograf ?