Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrzowie (nie tylko) parkowania. Auto zaparkowane na miejscu dla osoby niepełnosprawnej, a specjalna karta parkingowa?

Mistrzowie (nie tylko) parkowania. Auto zaparkowane na miejscu dla osoby niepełnosprawnej, a specjalna karta parkingowa? fot. widz
Widz naszej telewizji w piątek 18 sierpnia br nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrzów parkowania, którzy zaparkowali swoje auto na miejscu parkingowym przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej w Malborku na ul. Kotarbińskiego. Jednak na zdjęciach nie widać specjalnej karty parkingowej.
Przypomnijmy, że za parkowanie na miejscu parkingowym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych (bez widocznej karty parkingowej dla niepełnosprawnych) grozi 500 zł mandat oraz 5 punktów karnych
 
Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!
 
Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres:
 
Fotografie opublikujemy na naszej stronie.  
 
Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."
 
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
obserwator
obserwator 19.08.2017, 07:55
NAGMINNIE przed KAUFLANDEM,na miejscach dla-niepełnosprawnych-parkują "kierowcy",nie posiadający karty parkingowej! policja NIGDY! nie sprawdza tych parkingów,podobnie,jak Straż Miejska! Przy Pl.Narutowicza na KOPERCIE,parkuje pan,który nie wystawia karty parkingowej,powołując się na znajomości tak w Straży Miejskiej,jak Policji? NIKT do tej pory nie ZMUSIŁ pana do respektowania P R A W A? Dalej tak będzie?
mieszkaniec
mieszkaniec 18.08.2017, 22:34
Facet,który przesłał do Was zdjęcia sam staje na tym miejscu i nie posiada karty inwalidzkiej!!!!!