Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Skośnie czy prostopadle? - trudna sztuka parkowania przy ulicy Jagiellońskiej w Malborku – 11.08.2017

Skośnie czy prostopadle? - trudna sztuka parkowania przy ulicy Jagiellońskiej w Malborku – 11.08.2017 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji w piątek 11 sierpnia br nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrzów parkowania, którzy zaparkowali swoje auta dokładnie w taki sposób jak przedstawia to fotografia.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

 
Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na naszej stronie.
 
Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."
Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kurojad
kurojad 16.08.2017, 18:23
Wy malborszczaki to jedna jesteście genetyczne buraki. Nie dziwota że uwielbiacie malborską cukrownie. Przecież lepiej i wygodniej jest wjechać pod skosem. Nie kręcisz i nie obijasz samochodów. Ale malborszczak prawie jak sztumiak, jest najmądrzejszy. Obije sobie i komuś samochód ale postawi pod kątem prostym. A co ???
A jak ci baranie ktoś postawi za blisko samochód np. z tyłu ?? To wtedy lecisz do właściciela i wrzeszczysz jak debil że ktoś cię zastawił.
A gdybyś stał pod skosem to problemu by nie było. Ale wy i tak tego nie zrozumiecie bo wam melasa z cukrowni i odstojników komórki pozatykała i nie macie już czym myśleć.
Prusak
Prusak 17.08.2017, 11:59 (odpowiedź do kurojad)
Kurojad to chyba z Kwidzynia skoro takim jadem w malborszczaków
kierowca
kierowca 16.08.2017, 14:51
Proponuję aby Autor zdjęcia zaparkował skośnie swoim autem na miejscu , na którym częściowo stoi zaparkowane zielone renault.. wtedy zrozumie , dlaczego mieszkańcy właśnie tak tam parkują..