Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Odzyskali skradzione gołębie i zatrzymali sprawcę - 03.04.2017

Odzyskali skradzione gołębie i zatrzymali sprawcę - 03.04.2017 fot. KMP Elbląg
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież 20 polskich gołębi perłowych z hodowli pokrzywdzonego elblążanina. Zatrzymany przyznał się do kradzieży i złożył wyjaśnienia. Część gołębi sprzedał na targowisku, część odzyskali policjanci. Wcześniej był karany za włamania i kradzieże. Grozi mu 10 lat więzienia.

Gołębie zostały skradzione 2 tygodnie temu z ulicy Grottgera w Elblągu. Sprawca wyłamał drzwiczki do klatki. Policjanci wytypowali podejrzanego i zatrzymali go 3 kwietnia br. rano w podelbląskiej miejscowości Kamiennik Wielki. W pomieszczeniach gospodarczych zabezpieczyli dwa kartony z gołębiami. W sumie dwa markowe gołębie wróciły już do właściciela. Wartość jednego ptaka to 100zł. Pozostałe podejrzany mężczyzna sprzedał na targowisku miejskim. Wcześniej był karany za kradzieże i włamania. W wiezieniu spędził już kilkanaście lat. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem grozi mu kolejne 10 lat za kratami.

 

Informacja

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg
 

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.