Wydanie nr 43/2025, Środa 12.02.2025
imieniny: pokaż (7 imion)Modest, Eulalia, Damian, Ampeliusz, Melecjusz, Norma, Ewa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miał nadzieję, że przemknie niezauważony – policjanci zatrzymali kierowcę bez uprawnień.

  • Wydanie nr 43/2025
  • 12 lutego 2025, 10:01
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
Miał nadzieję, że przemknie niezauważony – policjanci zatrzymali… fot. KPP Sztum
Wnioskiem do sądu zakończyła się interwencja wobec 35-latka, który po ulicach Sztumu poruszał się samochodem osobowym marki Citroen z przyczepą kempingową, jednak bez prawa jazdy. Zatrzymany wierzył, że uda mu się „przemknąć” niezauważonym przez patrol.

We wtorek, 11 lutego wieczorem podczas patrolu, policjanci sztumskiej drogówki zauważyli jadącą osobówką marki Citroen z przyczepą kempingową. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli.

- „Za kierownicą siedział 35-letni mieszkaniec Kołobrzegu. Okazało się, że mężczyzna nigdy nie posiadał prawa jazdy. Policjantom oświadczył, że miał nadzieję, że przemknie niezauważony przez Policję. Niestety, plan mężczyzny nie powiódł się” - wyjaśnia asp. szt. Karolina Kosmowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie.

Ze swojego postępowania teraz mężczyzna będzie tłumaczyć się przed sądem.

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.