Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gm. Dzierzgoń: Dachowanie volkswagena – poszkodowana osoba – 18.03.2017

Gm. Dzierzgoń: Dachowanie volkswagena – poszkodowana osoba – 18.03.2017 fot. KWP w Gdańsku
W sobotę po godz. 14.00 doszło do wypadku drogowego pomiędzy Bągartem a Nowinami. Jak informuje dyspozytor straży pożarnej w Sztumie, do zdarzenia doszło, gdy kierowca VW z nieustalonych do tej pory przyczyn, wypadł z drogi i dachował. Na skutek wypadku jedna osoba wymagała pomocy lekarskiej.

W usuwaniu przyczyn wypadku brały udział JRG Sztum i OSP Dzierzgoń. Unieszkodliwiono płyny eksploatacyjne i usunięto unieruchomiony pojazd oraz zabezpieczono miejsce zdarzenia. Patrol drogówki na miejscu zbadał wstępne przyczyny zdarzenia.

Zwykle do tego rodzaju sytuacji drogowych dochodzi na skutek nie dostosowania prędkości do panujących na drodze warunków. Dlatego, choć nie można przesądzać czy było to przyczyną opisanego zdarzenia, służby apelują o rozsądek, a zwłaszcza o dostosowanie jazdy do aktualnych warunków atmosferycznych i własnych umiejętności.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.