Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork w programie MIESZKANIE PLUS: jak wynająć, kto dostanie, komu się należy, ceny za wynajem? Debata z Ministrem Kazimierzem Smolińskim - 27.02.2017

Malbork w programie MIESZKANIE PLUS: jak wynająć, kto dostanie, komu się należy, ceny za wynajem? Debata z Ministrem Kazimierzem Smolińskim - 27.02.2017 fot. TvMalbork.pl, Profil Ministra
Najważniejsze problemy społeczne, programy rządowe, a także planowane inwestycje na Pomorzu omówiono podczas spotkania Mieszkańców Malborka i okolic z Wiceministrem Infrastruktury i Budownictwa, a zarazem Posłem na Sejm Kazimierzem Smolińskim. Debata odbyła się w budynku Szkoły Łacińskiej.

W dniu wczorajszym o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Szkoły Łacińskiej (Malbork Stare Miasto 42) odbyło się otwarte spotkanie z Panem Ministrem Kazimierzem Smolińskim. Spotkanie zostało poprzedzone debatą (27.02. godz.16:30 Urząd Miasta) z przedstawicielami malborskich władz samorządowych w kwestii przystąpienia miasta Malborka do programu MIESZKANIE PLUS.

 

Mieszkanie Plus: jak wynająć, kto dostanie, komu się należy, ceny za wynajem? 

 

Poniżej więcej informacji ze spotkania.

Pełny zapis w materiale wideo! Zapraszamy do oglądania

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Bolek op spycha
Bolek op spycha 01.03.2017, 08:08
………………..Mój szwagier Henio kupił w MDM chałupę jak malowano na Białołęce, super miejscówa nawet kury może hodować za blokiem. Już buduje z eternitu i różnych odpadów kurnik.Ttylko 3 km do przystanku, a i do centrum jedzie busem tylko 2 godziny, ale uważa, że zrobił biznes życia. Blok bez parkingu, ale po co mu parking, nie ma fury. Dzieciaki sie bawio w błotku, a i to dobre bo lecznicze błotko. Siora też zadowolona, bo nie pracuje to siedzi w chałupie jak wielka paniusia i sobie też chwali. Generalnie życie jest fajne. Kredyt wzieli na 35 lat, ale są młodzi to kiedyś spłacą, bo teraz przestali, nie majo z czego to dali sobie na luz. Czasami ktoś z banku zadzwoni, ale udajo, że nie słyszą, że so poza zasięgiem. Generalnie jest git.
telewidz
telewidz 28.02.2017, 22:57
Klonowski to prawa, że bijesz się z miejsce na burmistrza z telewizorem ?
Emerytka
Emerytka 28.02.2017, 14:15
…………….zostało jeszcze "Mogiła +"