Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztumianin Mistrzem Polski w kulturystyce! Gratulujemy sukcesu Adrianowi Długokęckiemu – 11.02.2017

Sztumianin Mistrzem Polski w kulturystyce! Gratulujemy sukcesu Adrianowi Długokęckiemu – 11.02.2017 fot. FB profil Adrain Długokęcki/UMiG w Sztumie
Okazuje się, że nie samym bieganiem Sztum stoi. Okazuje się, że niemałe sukcesy sztumianie odnoszą także w innych dziedzinach sportowych. Jedną z nich jest kulturystyka. Adrian Długokęcki 11 lutego w Hali Stulecia we Wrocławiu zdobył tytuł Mistrza Polski w ramach „Debiutów Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego 2017” w kat. do 174 cm.

Na ostatniej sesji radni z burmistrzem Leszkiem Taborem i przewodniczącym Rady Miejskiej Czesławem Oleksiakiem uroczyście pogratulowali naszemu zawodnikowi ostatniego, zaskakującego sukcesu.

 

A wygrać było niełatwo... Konkurencja, w której wystartował pan Adrian cieszy się dużym powodzeniem czego dowodem była solidna obsada zawodników. O tytuł najlepszego ubiegało się ok. 40 kulturystów z całej Polski. W tej chwil jak sam mówi, otwiera się przed nim droga, która wymaga ciężkiej pracy, ale może przynieść kolejne tytuły.

 

Dodajmy, że nowy Mistrz Polski trenuje od 9 lat, co wymaga spędzania na siłowni aż sześciu dni w tygodniu. Sporty siłowe to jednak nie tylko dbałość o atletyczną sylwetkę. Konieczne jest łączenie treningów siłowych z biegowymi oraz bardzo ścisła dieta z uwagi na surowe rygory wagowe podczas startów. Tym bardziej gratulujemy ostatniego sukcesu i liczymy na kolejne.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.