Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gm. Stary Targ: Wypadek z udziałem ciężarówki i samochodu dostawczego. Uwaga ślisko na drogach! – 04.01.2017

Gm. Stary Targ: Wypadek z udziałem ciężarówki i samochodu dostawczego. Uwaga ślisko na drogach! – 04.01.2017 fot. KP PSP w Sztumie
Do kraksy samochodu ciężarowego MAN i dostawczego doszło ok. 200 metrów za miejscowością Łabuń (gm. Stary Targ) w kierunku Iławy. Na miejscu skutki wypadku usuwają strażacy. Należy zachować szczególną ostrożność, bo aktualnie droga jest jeszcze zablokowana.

AKTUALIZACJA 04.01.2017 godz. 13.56

Droga obecnie jest już przejezdna. Jak informuje sztumska policja poszkodowany, który trafił do Szpitala Polskiego w Sztumie nie odniósł poważnych obrażeń.

Policja wstępnie ustaliła, jako prawdopodobną przyczynę wypadku nadmierną prędkość i wpadnięcie w poślizg samochodu dostawczego. 

 

- Strażacy obecnie zabezpieczają miejsce zdarzenia – informuje kpt. Dariusz Treć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie. - Kierowca samochodu dostawczego w wyniku wypadku doznał obrażeń. Został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do Szpitala Polskiego w Sztumie.

 

Z informacji jaką otrzymaliśmy od osoby będącej na miejscu zdarzenia wynika, że prawdopodobnie kierowca auta dostawczego wpadł w poślizg, a kierowca ciężarówki MAN usiłował wyminąć auto osobowe, by uniknąć wypadku...

Śnieg pojawił się na naszych drogach w przeciągu godzin, a jak widać wystarczyło to, by na szosach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Pozostaje uważać.

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.