Wydanie nr 273/2022, Piątek 30.09.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

POW. SZTUMSKI. Zatrzymano trzech poszukiwanych do odbycia kary więzienia – 03.11.2016

POW. SZTUMSKI. Zatrzymano trzech poszukiwanych do odbycia kary więzienia – 03.11.2016 fot. KWP w Gdańsku
Wczoraj sztumscy policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. 38-, 41- i 59-latek byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Kwidzynie, celem doprowadzenia do zakładu karnego. Zatrzymani trafili do aresztu, gdzie odbędą swoje zaległe kary pozbawienia wolności.

Do zatrzymania poszukiwanych doszło, gdy 3 listopada ok. godz. 8.30 sztumscy kryminalni skontrolowali jedno z mieszkań, gdzie według ich informacji miał się ukrywać poszukiwany mężczyzna.

 

- Informacje mundurowych potwierdziły się – informuje mł. asp. Karolina Gastoł – Zawicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. - 38-letni mężczyzna był poszukiwany przez kwidzyński sąd do odbycia kary roku więzienia za popełnione wcześniej przestępstwo. Półtorej godziny później kryminalni patrolujący Stary Targ, zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę. Był to 41-letni mieszkaniec powiatu. Ostatniego poszukiwanego mężczyznę kryminalni zatrzymali w Tulicach. W trakcie legitymowania okazało się, że za tym 59–latkiem kwidzyński sąd wydał postanowienie o doprowadzeniu do zakładu karnego na kolejne kilka miesięcy.

 

Zatrzymani poszukiwani trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą teraz swoją karę. Policja przypomina, że kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.