Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jak rozwiązać problem parkowania na Kochanowskiego? Kolejni Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Malborku – 30.06.2016

Jak rozwiązać problem parkowania na Kochanowskiego? Kolejni Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Malborku – 30.06.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał w dniu dzisiejszym (30 czerwca br.) na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrzów parkowania, którzy w wczoraj ok. godz.17-tej zaparkowali swoje auta zajmując znaczną cześć chodnika przy ul. Kochanowskiego utrudniając swobodne przejście pieszym. Podobne sytuacje na tej ulicy miały już miejsce.

Jak Państwo uważacie, czy problem tkwi w zbyt wąskich chodnikach, czy w nieprawidłowo pozostawionych pojazdach? Czy jest jakieś rozsądne rozwiązanie?

Ostateczną ocenę pozostawiamy Państwu. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii!

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze! 


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.


Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
lolek
lolek 08.07.2016, 16:44
Jak rozwiazać problem z przejsciem dla pieszych na ul. Konopnickiej skrzyzowanie z Sucharskiego . Niedawno by nas potracił samochód osobowy . Znak tez ustawiony na chodniku porażka strach obejść ,bo za wąsko a z rowerem jeszcze gorzej. Proszę o zamontowanie świateł przynajmniej dla pieszych.
kierowca
kierowca 08.07.2016, 11:39
Śmiać mi się chce z tych odpowiedzi, że ktoś może sobie przejść na drugą stronę ulicy - typowy egoista to pisze. Pewnie on sobie stanie i ma gdzieś to cała reszta musi go omijać. Albo te argumenty, że jeżdżą szybko. Samemu łamać przepisy i mieć pretensje do innych, brawo wy!!! Fantastyczne podejście. Też jestem za tym, żeby w końcu Straż Miejska lub Policja zaczęła wlepiać mandaty za te parkowanie w niedozwolonym miejscu.
Pm
Pm 27.07.2016, 22:48 (odpowiedź do kierowca)
Zapewne często pan jeździ tą trasa. Mandaty to wam powinni wlepiać za prędkość gamonie! Egoista to nie ten który te auto tam stawia ale osoby które tam mieszkają. ..wy macie problemy z jazda po tej ulicy bo nie można rozwinąć prędkości gdy są przeszkody..a my egoisci nie możemy spokojnie przejść na drugą stronę ulicy,juz nie wspominając o halasie bo każdy mądrus skraca sobie wycieczkę miastem do wycieczki po Kochanowskiego. Ale wymazać się i robić fotki to każdy potrafi.
LEON
LEON 04.07.2016, 15:55
rozwiązanie jest proste .... zrobić Kochanowskiego , Struga ulice jednokierunkowe, która w którą stronę to już jest do dogadania... i cała jedna strona ulicy jest wolna do parkowania...
mieszkaniec
mieszkaniec 03.07.2016, 20:12
Jeżeli uważacie, że źle jest przejechać ulicą Kochanowskiego lub Struga, Spróbujcie dojechać do własnego domu w niedzielę ulicą Pionierów lub Partyzantów
Gap
Gap 01.07.2016, 10:18
Nie dość, że co kawałek próg zwalniający to jeszcze rząd zaparkowanych aut! Masakra!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.07.2016, 22:58 (odpowiedź do Gap)
Progi są po to żeby jeździć po rej ulicy tyle ile się nalezy..brakuje jeszcze z 2 sztuk..wtedy byłby spokój z nadmierna prędkością. !