Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Delegacja z Malborka w centrum obławy w Brukseli – 21.06.2016

W dniu dzisiejszym, doszło do obławy w Brukseli. Akcja policji i wojska jest przeprowadzana przed hotelem(stan na godzinę 10:25), w którym mieszka delegacja z Malborka. Na miejscu są m.in. Burmistrz Malborka Marek Charzewski, Przewodniczący Rady Arkadiusz Mroczkowski oraz wielu innych przedstawicieli miasta. Malborczykom nic nie zagraża.

Jak informuje nasz reporter Robert Kaczmarkiewicz, na miejscu wciąż pracują służby. Z doniesień wynika, że policja zatrzymała mężczyznę, który miał mieć przy sobie materiały wybuchowe. Po przeszukaniu okazało się że był to fałszywy alarm.

Delegacja pojechała do Brukseli z okazji 730- lecia nadania Malborkowi praw miejskich. W Parlamencie Europejskim odbędzie się specjalna wystawa poświęcona miastu.

Jak informuje nasz reporter wszyscy są cali i zdrowi i w dniu dzisiejszym będzie realizowany zaplanowany program wycieczki.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Marek
Marek 23.06.2016, 22:23
oooo Kaczmarkiewicz no doczekałeś się wydania specjalnego ;D, chyba nie jeden chciał by być w takiej sytuacji ;)